Konsultacijų teikimo tvarkaraštis 2021-2022 m. m. I pusmetis

Mokinių konsultavimas, praradimų dėl Covid 19 kompensavimas 2021–2022 mokslo metai I pusmetis

Eil. Nr.

Dalykas

Skiriamos valandos savaitei

Mokytojo vardas, pavardė

Konsultacijos laikas, vieta

1.

Lietuvių kalba

1 val.

Asta Miliauskienė

Ketvirtadieniais 14.00 – 14.25 val.

Penktadieniais 13.05 – 13.25 val.

323 kab.

2.

Lietuvių kalba

1 val.

Liucija Maurušaitienė

Pirmadieniais 14.55 – 15.40 val.

224 kab.

3.

Vokiečių kalba

1 val.

Jurgita Eidukonienė

Penktadieniais 13.05 – 13.50 val.

217 kab.

4.

Rusų kalba

1 val.

Vida Rutkauskaitė

Pirmadieniais 14.55 – 15.40 val.

319 kab.

5.

Matematika

1 val.

Alvyra Butrimanskienė

Kiekvieno mėn. 2 ir 4 savaitės

Trečiadieniais 13.05 – 13.50 val.

Penktadieniais 13.05 – 13.50 val.

211 kab.

6.

Matematika

1 val.

Vilja Kazlauskienė

Penktadieniais 13.05 – 13.50 val.

212 kab.

7.

Matematika

1 val.

Neringa Beržinskienė

Trečiadieniais 14.00 – 14.25 val.

14.55 – 15.15 val.

8.

Informacinės technologijos

1 val.

Andriejus Talalajevas

Trečiadieniais 13.05 – 13.50 val.

213 kab.

9.

Fizika

0,5 val.

Rasa Motūzaitė

Kiekvieno mėn. kas antrą savaitę Antradieniais 14.55 – 15.40 val.

322 kab.

10.

Chemija

0,5 val.

Zina Skystimienė

Kiekvieno mėn. 1 ir 3 savaitės

Antradieniais 14.55 – 15.40 val.

322 kab.

11.

Biologija

1 val.

Sigita Kukukienė

Antradieniais 14.00 – 14.45 val.

314 kab.

12.

Geografija

1 val.

Dalia Kulbokienė

Pirmadieniais 14.55 – 15.40 val.

320 kab.

13.

Istorija

1 val.

Anžela Paplauskienė

Ketvirtadieniais 14.00 – 14.45 val.

325 kab.

14.

Istorija

1 val.

Jūratė Pautienienė

Pirmadieniais 14.00 – 14.45 val.

324 kab.

15.

Pradinis ugdymas

1 val.

Elvyra Vingelienė

Ketvirtadieniais 12.10 – 12.55 val.

107 kab.

16.

Pradinis ugdymas

1 val.

Vilija Kalinauskienė

Penktadieniais 11.05 – 11.50 val.

205 kab.

17.

Pradinis ugdymas

1 val.

Zita Marcinkevičienė

Antradieniais 13.05 – 13.50 val.

204 kab.

18.

Pradinis ugdymas

1 val.

Daiva Bingelienė

Penktadieniais 12.10 – 12.55 val.

201 kab.

19.

Pradinis

ugdymas

1 val.

Rasa Astašauskienė

Antradieniais 13.05 – 13.50 val.

301 kab.

20.

Pradinis

ugdymas

0,5 val.

Rima Berčiūnienė

Trečiadieniais 13.00 – 13.25 val.

203 kab.

21.

Pradinis ugdymas

0,5 val.

Palmira Matulevičienė

Pirmadieniais 13.05 – 13.20 val.

Antradieniais 13.05 – 13.20 val.

105 kab.

22.

Pradinis

ugdymas

0,5 val.

Violeta Žmuidienė

Pirmadieniais 13.05 – 13.25 val.

302 kab.

23.

Pradinis ugdymas

1 val.

Virginija Lenkauskienė

Ketvirtadieniais 13.05 – 13.25 val.

Penktadieniais 12.10 – 12.30 val.

106 kab.

24.

Pradinis

ugdymas

1 val.

Vilma Šapalienė

Trečiadieniais 13.05 – 13.50 val.

303 kab.

25.

Pradinis

ugdymas

1 val.

Lina Čižikienė

Antradieniais 13.05 – 13.50 val.

304 kab.

Pastaba: Jei vykdomas nuotolinis mokymas, mokytojai nurodytu laiku teikia nuotolines konsultacijas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Barinienė

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 12.55 – 13.40
  • 7. 13.50 – 14.35
  • 8. 14.45 – 15.30