Kartu – lengviau išmokt daugiau 2

Kartu – lengviau išmokt daugiau

Birželio 16 d. įvyko paskutinis mūsų mokyklos projekto dalyvių susitikimas šiais mokslo metais: stovyklėlė baigė savo veiklą. Per 12 dienų mokiniai tris kartus buvo Kaune, aplankė J. Basanavičiaus tėviškę, maudėsi baseine, žaidė boulingą ir užsiėmė kita įdomia veikla.

Smagu buvo pabuvoti Vilniuje, susitikti su Viršuliškių vidurinės, Klaipėdos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės, Želsvos pagrindinės mokyklos mokiniais ir mokytojais. Mes ne tik sužinojome, kaip gyvena šių mokyklų bendruomenės, bet pristatėme ir savo mokyklą. Puikiai mokyklai atstovavo devintokė Sandra ir septintokas Daumantas bei kiti meninės raiškos būrelio nariai.

Galima apibendrinti neilgo etapo darbus ir pasidžiaugti veikla, kuri paliko daug gražių įspūdžių. Viena iš įsimintiniausių – šeštadieninė veikla: smagu buvo kartu leisti laiką ne tik mokykloje, bet ir gamtoje: sportuoti, lankstyti, dainuoti, kūrenti ugnį ir kepti dešreles.

Projektas suteikė galimybę ne tik pastiprinti kai kurių dalykų  žinias, bet ir labiau pažinti save ir kitus, susidraugauti, suprasti, kokie esame skirtingi. Nuoširdus, ramus ir gražus žodis padėjo susitarti, nes visi  norime būti pastebėti, išklausyti ir pagirti.

Kadangi projektas bus vykdomas 2011-2012 mokslo metais, rugpjūčio mėn. pabaigoje pakviesime projekte dirbsiančius mokytojus, mokinius ir jų  tėvelius pasitarti dėl būsimos veiklos.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Baronienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos