Žemės dienos renginiai

Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės dienaŠios dienos minėjimo renginiai prasidėjo nuo pat ryto. Jau prieš pamokas  skambėjo muzika, mokyklą puošė mokinių piešiniai apie Žemę, buvo išleistas stendas. 8 valandą buvo iškelta Žemės vėliava.

Šią dieną grupė 8 d klasės mokinių dalyvavo R. Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje biologijos metodinio ratelio organizuotuoje  viktorinoje  „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Mokiniai sprendė testus, minė mįsles, inscenizavo gyvūnus ir gamtos reiškinius, rinko dėliones. Kadangi grupės buvo sudarytos iš skirtingų mokyklų mokinių, tai šie turėjo gerą progą ne tik pasidalinti savo žiniomis, bet ir susipažinti, bendrauti ir bendradarbiauti.

6 b klasės mokiniai dalyvavo „Spindulio“ kino teatre vykusioje šventėje.  Apie gamtos apsaugos problemas kalbėjo Žuvinto biosferos rezervato direktorius Arūnas Pranaitis, buvo demonstruojamas filmas apie Žuvinto biosferos rezervatą. Šventėje  buvo pagerbti labiausiai aplinkosauginiam švietimui nusipelnę mokytojai. Salę, pilną mokinių, mokytojų, gamtos mylėtojų, sveikino miesto meras V. Brazys.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *