Žemės diena

    Žemės diena –t ai kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiuo laiku ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

    Žemės diena Lietuvoje oficialiai įteisinta 1992 m. Šią dieną vyksta šventiniai renginiai, kūrybinės akcijos, aplinkos tvarkymas ir kt.

    Tradiciškai ir mūsų mokyklos bendruomenė pasveikino atbundančią Žemę – buvo pakelta Žemės vėliava prie mokyklos. Vėliavą išnešė ir pakėlė 5a ir 5b klasių mokiniai. 5-6 klasių mokiniai nupiešė sveikinimų Žemei ir piešinių apie vandenį. Kovo 22 d. minima Pasaulinė vandens diena. Sveikatos priežiūros specialistė Vlada Bašinskienė visus vaišino vandeniu, kuris buvo tikrai skanus, gaivus ir sveikas. O 8b klasės mokinių komanda dalyvavo šventėje ,,Žemė – žmonių planeta“, kuri šiemet vyko Petro Armino pagrindinėje mokykloje. Paminėti Pasaulinę Žemės dieną ten susirinko 7 mokyklų komandos, mokytojai, svečiai. Mokiniai ir mokytojai buvo gausiai apdovanoti knygomis, gėlėmis ir net ,,Mantingos“ bandelėmis.

    Žemės mėnuo tęsiasi, mokinių laukia ir kiti renginiai. Tik nepamirškime apie Žemę galvoti nuolat, visus metus. Prisidėkime prie Jos išsaugojimo, kad ir mažais, bet gerais darbais.

                                                                                                   Gamtos mokslų metodinė grupė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *