Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“

Ar žinojote, kad vokiečių kalba – viena svarbiausių verslo kalbų Europos Sąjungoje? O gal girdėjote, kad studijos Vokietijoje nemokamos arba kad daugiausia turistų sulaukiame būtent iš Vokietijos? Spalio 20 d. pirmą kartą Lietuvoje vyksta Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginiai.

„Pirmą kartą šalyje rengiama iniciatyva „Ö kaip vokiškai?“ sutelkė visą Lietuvą. Didelė vokiečių kalbai ir kultūrai skirtų renginių įvairovė rodo, kad Lietuvos žmonės domisi Vokietija. Paskleisdami žinią apie vokiečių kalbos naudą, norime paskatinti lietuvius mokytis vokiečių kalbos ir atrasti naujų studijų, profesinės karjeros ir verslo galimybių“, – sakė Rasa Darbutaitė, Vokiečių kalbos dienų koordinatorė.

Spalio 18 d. vokiečių kalba skambėjo ir mūsų mokykloje bei kvietė ketvirtos ir penktos klasės mokinius iš arčiau susipažinti su Vokietija. Mokiniai buvo pakviesti į popietę „Vokiečių kalbos mozaika“, kurios metu jie dainavo vokišką dainelę, dalyvavo viktorinoje atlikdami įvairias užduotis apie Vokietiją, išmoko vokiškai pasisveikinti, atsisveikinti, paklausti ir pasakyti vardą. Nuotaikingai nusiteikę mokiniai pabaigoje sukūrė spalvingą plakatą apie Vokietiją ir papuošė mozaika. Visi dalyviai buvo apdovanoti organizatorių dovanėlėmis. Popietę vesti padėjo 8 a ir b klasės mokiniai, kurie jau mokosi vokiečių kalbą.

Vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Eidukonienė

 

 

admin

b74n8b73685b86v7 / 45g42dd8854sd4f454f2f54 -45664255

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *