„Vaivorykštė“ – integruoto ugdymo sprendimas

Rugsėjo 3 d. „Mantinga“ valdybos pirmininkas Klemencas Agentas jau antrąjį kartą šiais metais apsilankė progimnazijoje, kur įteikė 125 vnt. „Vaivorykštės“ integruoto mokymo vadovėlių, skirtų 3 -ajai klasei.

Puikiai pradinių klasių mokytojos Rimos Berčiūnienės, mokinių bei tėvų vertinami vadovėliai kviečia kiekvieną dieną mokytis sistemingai integruojant mokomuosius dalykus ir bendruosius gebėjimus. Mokslui ir inovacijoms žaibišku greičiu žengiant į priekį ir integruojantis į gyvenimą, itin svarbu su STEAM disciplinomis supažindinti ir pradinių klasių mokinius. Tam, kad gimtų meilė tiksliesiems, inžineriniams mokslams, menams, būtina sužadinti vaikų smalsumą, norą sužinoti, sudominti juos. Tyrinėjimai, patirtinė veikla – geriausias būdas tai padaryti. O pamokos tampa dar įdomesnės dirbant su ,,Vaivorykštės“ vadovėliais. Siekiant gerinti vaikams ateityje svarbias kompetencijas, tiek tėvams, tiek mokytojams svarbu suprasti, kad technologijų, gamtos mokslų, inžinerijos, menų ir matematikos sritys turėtų būti neskaidomos ir suvokiamos, kaip viena neatsiejama STEAM ugdymo dalis.

Nuoširdus AČIŪ ,,Mantingai“ už nupirktus vadovėlius, nes  „Vaivorykštė“– šiuolaikiška, šiandienos mokinio ir mokytojo poreikius atitinkanti mokymo priemonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *