Tautinio paveldo ir tradicijų puoselėjimo diena

Kalėdiniai pasirodymai atskleidžia mokinių kūrybinius gebėjimus. „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje ši projektinė diena jau seniai yra tapusi tradiciniu renginiu, kurio mokiniai laukia su nekantrumu. Kiekviena klasė džiugina mokyklos bendruomenę įdomiais numeriais, o klasėse – pasikalbėjimais apie Kūčių papročius, Kalėdas… Mokiniai stebina savo artistiškumu, kūrybiškumu bei šiuolaikiškumu.

Šiais mokslo metais kalėdinio pasirodymo tema buvo „Aštuoniasdešimtieji ir ne tik…“. Kiekviena klasė pasirinko  dainą ir apie ją iš anksto informavo renginio organizatorius, 8a klasės mokinius, kurie kūrė renginio scenarijų. Kad renginio intarpai nebūtų per daug nuobodūs ir monotoniški, pasirinkta šį laikmetį atitinkanti intriga – net 4 vedėjai ir visa elfų komanda su Kalėdų Seneliu priešakyje. Visus nustebino paruošta staigmena – buvęs mūsų mokyklos mokinys, grojantis ne viename garsiame  roko ansamblyje, Rokas Skaržinskas. Jam nuoširdžiai dėkojame, kad rado laiko apsilankyti savo buvusioj mokykloj. O pradinukai žiūrėjo kalėdinį spektakliuką ir sulaukę Kalėdų Senelio žaidė žaidimus ir dalinosi dovanas.

Mokyklos bendruomenės laukė kalėdinis koncertas. Iš Kauno muzikinio teatro atvykę artistai mielai dovanojo kalėdinę muziką. Po koncerto kolektyvo laukė staigmena – „susitikimas“ su ateinančių metų simboliu Geltonuoju šuniuku.

Pasibaigus projektinei dienai dar ilgai netilo diskusijos apie patirtus įspūdžius, mokinių neišsenkančius kūrybinius gebėjimus ir smagiai praleistą laiką su kolektyvu…

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *