Švenčiame kitaip

Kaip gražu… Dvi šventės viena šalia kitos, tokios skirtingos, bet kartu ir labai artimos…Tai vasario 14 ir Vasario 16… Kas gi nežino šv. Valentino –įsimylėjėlių dienos – ar Lietuvos Valstybės Atkūrimo dienos. Mes, šaltiniečiai, nusprendėme jas sujungti, juk meilė – plati sąvoka ir gali būti skirta daug kam. Mes skyrėme ją savo Lietuvai.

Į šventę įsijungė visa mokykla. Jau vasario 6 dieną 5 – 7 klasių mokiniai keliavo į J. Basanavičiaus aikštę, kur buvo rašomas žodis LIETUVAI. Mes „rašėme“ raidę V. Šaltukas mus vertė judėti, o rankose laikomų žibintuvėlių šviesa atsispindėjo krintančiose snaigėse… Ir koks džiaugsmas: marijampoliečių „Lietuvos vardas kitaip“ tarp 10 išradingiausių Lietuvos Valstybės gimtadienio šventimo idėjų. (Idėja „Parašyk Lietuvos vardą kitaip“ įtraukta į Lietuvos Valstybės gimtadienio šventimo išradingiausių 10-uką). Ačiū prisidėjusiems prie akcijos.

Dar iki didžiųjų švenčių  mokykla pasipuošė raudonomis širdelėmis su prisegta tautine juostele. Džiaugiamės, kad kiekviena klasė karpė širdutes, jas klijavo. Valentino dieną netrūko raudonos spalvos. Nuostabu, kad ir mokytojai prisidėjo prie žaidimo – raudonos spalvos apranga ar akcentas. Visą mūsų darbą vainikavo koncertas. Dainos, muzika, šokiai buvo skirta Lietuvai. Nors penktokams atostogos, bet ir jie virpino mūsų širdis. Todėl dėkojame 5a ir 5b klasės šaunuolėms mergaitėms. Ant scenos lipo ir visi klasės mokiniai bendrai dainai, ir po kelis. Visi pakilios nuotaikos skirstėmės ir  džiaugėmės. Visi kartu galime padaryti mokyklinį gyvenimą įdomesnį, džiaugsmingesnį ir nuoširdesnį…

MAK (MOKYKLOS AKTYVISTŲ KLUBAS) vardu Aistė 8b,Ugnė 8a, Aura 8a.

 

1 Response

  1. paulina parašė:

    musu mokykla yra tobula nuostabi ji tiesiog visi mokiniai buvo nustebe kad 5a 5b pasirodys aciu!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *