Sveikiname „Sveikuolių sveikuolius“

Lapkričio mėnesį baigėsi Marijampolės savivaldybės moksleivių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sxeikuolių sveikuoliai“. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti savo ir kitų  sveikatą. Mūsų mokyklai atstovavo 8 b klasės  mokiniai Andrėja Klimaitė, Paulina Baltūsytė, Povilas Bačkierius, Audrius Sultonas, Arnas Česaitis. Jiems pasiruošti konkursui padėjo mokytoja Sigita Kukukienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė V. Bašinskienė.

Pradinių klasių komandą sudarė Ernestas Burdzilauskas , Eimantas Dzinga, Ugnė Mykolaitytė iš 4a ir Miglė Akelaitytė, Rokas Šnekutis iš  3 b.

Kiekviena konkurse dalyvavusi komanda turėjo paruošti komandos prisistatymą, išspręsti kryžiažodį sveikos gyvensenos tematika, atlikti praktinę užduotį civilinės saugos klausimais, dalyvauti sportinėse rungtyse, komandos kapitonų varžytuvėse. Savo žinias turėjo parodyti  ir pedagogai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai.

Pradinukams pasiruošti konkursui padėjo pradinių klasių mokytoja V. Kalinauskienė ir  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė V. Bašinskienė.

Pradinių klasių komanda, nuo nugalėtojų atsilikusi tik vienu tašku, iškovojo garbingą antrąją vietą iš šešių dalyvavusių komandų.  Visi sveikuoliai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

 

Sveikiname Sveikuolių sveikuolius ir linkime sėkmės, gilinant žinias apie sveikatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *