Sveikiname Dovilę!

Vasario 20 dieną įvyko jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų susitikimas su vicemerais, administracijos direktoriumi ir Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariais. Popietės metu buvo įteikta 10 merės padėkų ir 4 jaunimo reikalų tarybos padėkos. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos Mokinių tarybos pirmininkė Dovilė Lipnevičiūtė, 8c klasės moksleivė, už aktyvią veiklą buvo apdovanota miesto merės padėkos raštu. Tai ne tik padėka , bet ir didžiulis įpareigojimas nenuleisti rankų ir tęsti pradėtus darbus.

Sveikiname Dovilę. Linkime visada šypsotis, tikėti savo jėgomis ir galimybėmis, visada aplink matyti tik draugus ir žinoti, jog jie visada išties pagalbos ranką, jei prireiks.

Linkime suvokimo, leisiančio tau savo garbę, pagarbą vyresniems, meilę artimiesiems, pagalbą vargstantiems, pareigą savo žemei bei visuomenei – be jokios vidinės prievartos, kaip savaime suprantamą dalyką, visada sugebėti iškelti aukščiau savo asmeninių interesų – tai aukščiausia siektina žmogaus dvasinio išsivystymo pakopa. Sėkmės tau, Dovile.

Mokinių taryba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *