Šokio simfonija

Renginių organizatorių būrelis inicijavo ir organizavo projektą „Šokio simfonija”, kurį šiemet skyrė  Žemės dienai, todėl jį pavadino „Ritmų įvairove”. Klasių atstovai burtų keliu išsitraukė šalį, kurios šokį turėjo sušokti. Buvo pasiūlyta šios šalys: Lietuva, Indija, Rusija, Graikija, Arabų šalys, Lotynų ir Šiaurės Amerikos šalys, Romai(Čigonai), Ispanija.

„Mane pašaukė Žemėje gimti
Mano protėvių kraujo jėga,
mane Saulė žadėjo auginti,
šviesti kelią žvaigždynai degą.
Ji – mūsų planeta Žemė- mūsų vienintelis prieglobstis, mylinti, kenčianti. Ji maitina, augina mus visokius: linksmus ir liūdnus, triukšmingus ir ramius, baltus, juodus, spalvotus… kalbančius įvairiausiom kalbom… O šios šventės ritmai mus sujungė į vieną pasaulio bendruomenę, kurioje kiekvienam yra vietos po saule”. – Tokiais žodžiais prasidėjo ši šventė, kuriai pasiruošė net 14 klasių. Žiuri  buvo netradicinė: ją sudarė trys mokytojos ir keturios 3-4 klasių moksleivės – „šokių ekspertės”. Jos komentavo kiekvieną pasirodymą. O pasiruošta buvo tikrai atsakingai, todėl visos klasės nusipelnė gražių šokėjų statulėlių bei padėkos raštų už plastiškumą, originalumą, choreografiją, šokio charakterio atskleidimą.  5-6 klasių grupėje pirmąją vietą laimėjo 5b klasė, su kuria indų šokį šoko net klasės auklėtoja; antrąją- 6b klasė, šokusi arabų šokį, trečiąją – 5a „indės”. 7-8 klasių grupėje pirmoji vieta buvo pripažinta 8a klasės „arabėms”, antroji – 7b klasės „romams, o trečioji – darniai sušokusiems 8c klasės kaubojams.
Šventės pabaigoje buvo padėkota  komisijai, auklėtojams, šokėjams ir juos palaikiusiems žiūrovams ir paprašyta vienytis su kenčiančios nuo gaivalingos gamtos jėgų Japonijos žmonėmis, dalyvauti pagalbos Japonijai akcijose.
Būkime geri atbundančiai žemei, parskrendančiam paukščiui, augančiam medžiui… Esame Žemės vaikai, ir ne dovanų ją gavome, o tik pasiskolinome iš būsimųjų kartų. Saugokime ją, gerbkime ir būkime atsakingi. Sveikiname visus su Žemės diena!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *