Septintokai – konferencijos pranešėjai

Gruodžio 4 d. mūsų mokyklos aktų salėje vyko projekto „Atsinaujinantys elektros energijos šaltiniai Lietuvoje“ konferencija. Joje dalyvavo 7-10 klasių mokiniai. Tai apžvalginis trijų tikslinių išvykų, kurios buvo organizuotos 2013 m. rudenį į Klaipėdos, Vilniaus ir Kauno kraštus, renginys.

Konferencijos dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Jonas Kukukas. Jis  pasidžiaugė projekto apimtimi ir moksleivių noru jame dalyvauti bei padrąsino jaunuosius pranešėjus.

Žodį tarė UAB „Gaivus oras“ vadovas Žydrūnas Jakubėlis. Svečias papasakojo apie ekologiškus gyvenamo būsto  šildymo būdus. Moksleiviai A. Simonaitytė, K. Januševičiūtė, E. Adomaitis, E. Plioplytė, K. Milulevičiūtė, M.Vanagas gausiai susirinkusią auditoriją supažindino su iškastinio kuro, vandens, vėjo, žemės gelmių energijomis, jų pritaikymu šildant būstą ir gaminant elektros energiją Lietuvoje. Moksleivių darbus apibendrino mokytoja S. Survilienė. Taip pat  mokytoja parengė pristatymą „Prieš dešimt metų“. Moksleiviai buvo supažindinti su išvykų Į IAE, Lietuvos elektrinę ir Kauno HE 2003 m. medžiaga. Visi akivaizdžiai matė darbo pasikeitimus tuose pačiuose objektuose per dešimtmetį. Be to, žiūrovų pastabumas buvo  patikrintas- reikėjo atlikti tris užduotis.

Džiugu, jog yra atsakingų, norinčių daugiau pamatyti ir sužinoti moksleivių.

Fizikos-IT mokytoja Sandra Survilienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *