Šaunuoliai mūsų aštuntokai! Future entrepreneurs!

Kai rudenėjant mokykloje garsiai suskambo STEAM’as, 8a, 8b klasių pagilinto anglu k. mokymo pogrupiai nudžiugino humanitariniais akordais.

Pirmiausiai, integruoto su IT ugdymo pamokose mokiniai tapo jaunaisiais verslininkais ir statė nuosavus prekybos centrus: AIDE, KABU, SINCO, HUBZONE, ARNA, ITEM TORRENT ir kt., su įspūdingiausiais skyriais, kainomis, akcijomis ir originaliomis reklamomis. Paskui,  anglų k. pamokose,  susipažinome, kas yra akcijos, vertybiniai popieriai, biržos makleriai.  Mokiniai priėmė didžiulį iššūkį- paruošti kalbą ir išbandyti viešąjį kalbėjimą, nes turime išrinkti kandidatus į respublikinį oratorių konkursą Tauragėje. Pamokų metu virtualiai nukeliavome į New York-ą ir stebėjome finansinio rajono Wall Street istoriją, jo klestėjimą, reikšmę pasaulio ekonomikai ir krachą,  kuris  1929 metais sukėlė didžiausią ekonomikos krizę pasaulyje- didžiają depresiją (The Great Depression). Savo pasisakymuose mokiniai nagrinėjo priežastis, pasekmes ir patarė, kaip verta laimėtus loterijose, paveldėtus ar uždirbtus pinigus investuoti  į vertybinius popierius , akcijas, nes pinigai  ,,verčia pasaulį suktis” – “Money makes the world go round”.

Džiaugiuosi savo ugdytiniais ir  dėkoju jiems  už pastangas. Linkiu jiems tapti puikiais verslininkais, kosmopolitais ir papildyti turtingiausių pasaulio žmonių Forbes sąrašą.

Anglų kalbos mokytoja Zita Kubilienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *