Saldi pamokėlė

Iš ko gaminamas šokoladas? Kiek yra jo rūšių? Nuo ko priklauso jo spalva? Tai klausimai, į kuriuos daugelis penktokų negalėjo atsakyti, o ir dažniausiai mėgaudamiesi saldainiais, nesuko dėl to galvos. Skanu ir tiek! Pasinaudodami ugdymo programos suteikiama galimybe vieną mokslo dieną skirti  edukacinei veiklai, nebūtinai susijusiai su mokykla, visi penktokai nusprendė pasmaližiauti ir sužinoti, kaip atsiranda pats skaniausias gardėsis – šokoladas. AJ šokoladinėje Trakuose visi dalyvavo šokolado gamybos pamokėlėje, sužinojo daugybę paslapčių, patys darė šokoladinius saldainius, dalyvavo konkursuose, gavo vertingų prizų. Ir žinoma, ragavo, ragavo… Net dokumentą, liudijantį apie suteiktą gero šokolado eksperto vardą, gavo.

Skanėstų prisiragavus, reikia ir pasimankštinti, todėl gautų kalorijų perteklių vieni degino Vilniaus ,,Vichy“ pramogų parke, kiti čiuožykloje.

Viskas buvo puiku. O ir diena, spalio 19-oji, palepino šiltais saulės spinduliais. Didžiulis laimingų, gyvų ir sveikų, kupinų įspūdžių, klegančių ir dainuojančių penktokų būrys  grįžo namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *