Projektinė diena ,,Būkime mandagūs”

Šiemet  ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai prisijungė  prie  tarptautinės  Tolerancijos dienos minėjimo. Klasių mokytojos klasės valandėlių metu kalbėjo apie mandagumą, toleranciją. Šiemet tolerancijos simbolis buvo laivas. Kodėl? Todėl, kad laivai skirtini, juose plaukia skirtingų lyčių, skirtingos išvaizdos, skirtingų tautybių žmonės. I-II klasių mokiniai piešė laivus ir žmones , kuriuos su savimi pasiimtų į laivą. III-IV-kl. mokiniai  gamino laivelius, rašė ant jų mandagumo žodžius, žymių žmonių sentencijas apie toleranciją ir kabino juos ant savo klasės durų. Dar pradinukai  rinko mandagiausius mokinius savo klasėse. Mndagiausiųjų titulus klasėse pelnė:

1a klasė- Liepa Akelaitytė,

1b klasė – Benas Knizikevičius,

2a klasė – Audrius Domarkas,

2b klasė – Akvilė Stankevičiūtė,

3a klasė- Beatričė Klimaitė,

3b klasė – Dominyka Rutkauskaitė,

4a klasė – Darija Dubinskaitė,

4b klasė- Gabija Urmulevičiūtė,

Šventę baigėme apdovanojimais mandagiausiems mokiniams ir jų mokytojoms. Kaip dovaną už dalyvavimą projektinėje dienoje, mokiniai stebėjo filmą apie mandagumą, draugystę  „ Kaip prisijaukinti slibiną“.

Tikimės, kad Tolerancijos dienos paminėjimas taps tradicija ir mes kiekvienais metais atkreipsime dėmesį, jog privalome  mokytis mandagumo, gerumo, pakantumo kitokiems negu mes.

Vilma Šapalienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *