Programavimas pradinukams

Kaip atnaujinti ir praturtinti pradinukų ugdymo(si) procesą naudojant IKT priemones? Kaip pritaikyti jį prie kiekvieno vaiko poreikių? Savo atsakymus į šiuos klausimus pateikė lektoriai, spalio 29-30 dienomis mokykloje vykusiuose   pedagogams skirtuose seminaruose bei praktikumuose. Tai projekto ,,Matematinio mąstymo pasiekimų gerinimas STEAM ugdymo metodais formuojant žaliąjį mokinių požiūrį” tęstiniai seminarai.

Pedagogai gilino žinias programuodami žaidimus, aiškinosi programavimo su microbit galimybes bei kitų programavimo žinių integravimą į ugdymo turinį. Taip pat sužinojo, kaip matematikos pamokose siekiant pagerinti mokinių matematikos,  geometrijos, erdvinio suvokimo įgūdžius panaudoti Tinkercad programinę įrangą bei su 3D spausdintuvu atsispausdinti sukurtą objektą.

Mokytojų vedamos pamokos  leis ne tik žengti pirmuosius žingsnius programuojant, bet ir skatins kūrybiškumą, savarankiškumą, smalsumą ir kitus svarbius įgūdžius, kurie labai svarbūs ir reikalingi ateities profesijose.

Mokytoja  Rima Berčiūnienė

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *