2018-2019 m. m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai ir nugalėtojai

2018-2019 m. m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai ir nugalėtojai

Eil. Nr.

Olimpiadų ir konkursų prizininko

vardas, pavardė

Klasė

Olimpiados, konkurso pavadinimas

Užimta vieta

Mokytojo vardas, pavardė

1.

Komanda

6

Marijampolės savivaldybės 6 klasių mokinių viktorina „Sveikai gyvenu“

III

Alvyra

Butrimanskienė, Daiva

Matulaitienė

2.

Komanda

1-4

Marijampolės savivaldybės priešmokyklinių grupių, pradinių klasių mokinių ir jų tėvų žaidynės

„Sportas kiekvienam – 2018“

I

Vilija Kalinauskienė

3.

Eva Degutytė

4a

Marijampolės savivaldybės pradių klasių mokinių piešinių konkursas „Rudens simfonija“

III

Elvyra Vingelienė

4.

Viltė Valentaitė

7a

Marijampolės savivaldybės technologijų olimpiada. Tekstilė 7-8 kl.

III

Daiva Matulaitienė

5.

Gabija Žuolytė

7a

Marijampolės savivaldybės technologijų olimpiada. Tekstilė 7-8 kl.

II

Daiva Matulaitienė

6.

Eva Degutytė

3a

Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas

„Augu su pasaka“

Laureatė

Elvyra Vingelienė

7.

Benas Knizikevičius

8b

Marijampolės savivaldybės 6-8 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“

III

Dalia Kulbokienė

8.

Justas Dapkūnaas

4a

2019 m. Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados Marijampolės savivaldybės etapas

I

Elvyra Vingelienė

9.

Simonas Launikonis

1a

Marijampolės savivaldybės 1-2 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodiai iš mano

širdies“

III

Zita Marcinkevičienė

10.

Justas Dapkūnas

4a

Marijampolės savivaldybės 1-2 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodiai iš mano

širdies“

III

Elvyra Vingelienė

11.

Mantas Apolskis

3a

Respublikinis pradinių klasių mokinių komiksų konkursas – paroda „Linksmiausia diena

mokykloje“

Laureatas

Virginija Lenkauskienė

12.

Alina Suyenova

5b

Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių Jono Totoraičio

vardo istorijos olimpiada

I

Juratė Pautienienė

13.

Urtė Navickaitė

3a

Marijampolės savivaldbės konkursas „Raštingiausias pradinukas“ 2019

III

Virginija Lenkauskienė

14.

Meida Marušauskaitė

5a

Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas

I

Liucija Murušaitienė

15.

Gabija Kardauskaitė

8b

Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas

III

Asta Miliauskienė

16.

Komanda

1-4

Marijampolės apskrities

„Pradinukų lyga“ 2019

I

Vilija Kalinauskienė

17.

Komanda

1-4

Pietų regiono „Pradinukų lyga“ 2019

II

Vilija Kalinauskienė

18.

Eva Degutytė

4a

Respublikinis pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mes – pasaulio

vaikai“

III

Elvyra Vingelienė

19.

Justas Dapkūnas

4a

2019 m. tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ Marijampolės savivaldybėje

III

Elvra Vingelienė

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 12.55 – 13.40
  • 7. 13.50 – 14.35
  • 8. 14.45 – 15.30