2017 – 2018 m. m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai ir nugalėtojai

2017-2018 m. m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai ir nugalėtojai

Eil. Nr. Olimpiadų ir konkursų prizininko vardas, pavardė Klasė Olimpiados, konkurso pavadinimas Užimta

 

vieta

Mokytojo vardas, pavardė
1. Komanda 3-4 Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių kvadrato tarpmokyklinės varžybos II Skirmantė Daugėlienė, Laimutė Venclovienė
2. Komanda 5-6 Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo įstaigų 5-6 klasių mokinių kvadrato (berniukų) tarpmokyklinės varžybos III Skirmantė Daugėlienė, Laimutė Venclovienė
3. Aistė Švedaitė 6b Marijampolės savivaldybės etapo mokinių gegrafijos olimpiada „Mano gaublys“ I Angelė Kalvaitienė
4. Justinas Dapkūnas 3a Marijampolės savivaldybės 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Skambėk, lietuviškas žodi“ III Elvyra Vingelienė
5. Justinas Dapkūnas 3a Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados Marijampolės savivaldybės  etapas I Elvyra Vingelienė
6. Justinas Dapkūnas 3a Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas „Augu su pasaka“ Laure-atas Elvyra Vingelienė
7. Meida Marušaus-kaitė 4a Marijampolės savivaldybės konkursas „Raštingiausias pradinukas 2018“ III Zita Marcinkevičienė
8. Šokių kolektyvas 1-4 VII-asis respublikinis šokio festivalis – konkursas „Pavasarinė šokių pynė III Ineta Rudzevičienė
9. Viltė Valentaitė 6a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas II Asta Miliauskienė
10. Aistė Švedaitė 6b Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas III Asta Miliauskienė
11. Kamilė Lapinskaitė 7a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas III Ilona Martinaitienė
12. Dovilė Lipnevičiūtė 8c Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas III Ilona Martinaitienė
13. Beatričė Masteikaitė 8a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas III Ilona Martinaitienė
14. Toma Dainauskaitė 3b Marijampolės savivaldybės kūrybinių darbų konkursas „Lietuva prieš ir po 100 metų“ II Vilija Kalinauskienė
15. Modestas Kalinauskas 2a Marijampolės savivaldybės kūrybinių darbų konkursas „Lietuva prieš ir po 100 metų“ I Virginija Lenkauskienė
16. Mergaičių komanda 7 Bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos III

S. Daugėlienė

L.Venclovienė

B. Butkutė

17. Berniukų komanda 7 Bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos II

S. Daugėlienė

L.Venclovienė

B. Butkutė

18. Komanda 1-2 Marijampolės apskrities mokyklų pirmenybės III

V. Kalinauskienė

B. Butkutė

19. Komanda 3 Marijampolės miesto dienos 2018 regbio turnyras III

V. Kalinauskienė

E.Vingelienė

20. Silvija Jusaitė 5a Tarptautinis matematinis konkursas „Kengūra“ Marijampolės savivaldybė II Alvyra Burtimanskienė
21. Matas Janulevičius 6b Tarptautinis matematinis konkursas „Kengūra“ Marijampolės savivaldybė II Židronė Stanynienė
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 12.55 – 13.40
  • 7. 13.50 – 14.35
  • 8. 14.45 – 15.30