Pirmokų krikštynos

Spalio pabaigoje mokykloje vyko tradicinis renginys ,,Pirmokų krikštynos”. Šventiškai nusiteikę į salę rinkosi pirmokai ir jų tėveliai. Šiais mokslo metais pirmokai jautėsi labai drąsiai galbūt todėl, kad renginį stebėjo ir jame dalyvavo mokinių tėveliai. Salėje esančius svečius pasveikino mokyklos direktorius, linkėjo džiugių akimirkų, o 4 b klasės mokiniai padovanojo pirmokams dainą ,,Pupa”.
Gavę kelionės pasą pirmokai turėjo aplankyti keturias stoteles: ,,Išminčių klubą”, ,,Pasakų šalį”, ,,Muzikos stotelę”, ,,Sporto areną”. Mokinukai sėkmingai įveikė visų stotelių užduotis, o į kelionę buvo pakviesti ir salėje sėdintys pirmokų tėvai. Smagu buvo žiūrėti į tėvelius, kurie lankė keturias stoteles, o jų žinios buvo įvertintos puikiai. Tėvams ir mokiniams, sėkmingai atlikus užduotį, buvo paruoštas prizas – kelionė traukinuku skambant nuotaikingai muzikai.
Grįžus iš kelionės, tėveliams buvo įteikti euro medaliai, o pirmokus direktorius ,,pašventino” vandeniu, linkėdamas jiems sėkmingų mokslo metų. Mokiniai turėjo sugalvoti norą, o kad jis išsipildytų, reikėjo pagauti salėje skraidantį muilo burbulą. Vėliau pirmokams ketvirtokai padovanojo saldžias dovanėles, kuriomis vaikai labai džiaugėsi. Kartu su ketvirtokais pirmokai pasižadėjo būti geri. Nuo šios akimirkos pirmokai tapo tikrais mokyklos bendruomenės nariais.
Savo Tėveliams ir svečiams pirmokėliai padovanojo dainą ,,Traukinys”, pakvietė apžvelgti parodą ,,Aš pirmokas”, pašoko linksmą šokį.
Smagi buvo šventė pirmokams ir Jų tėveliams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *