Pamokos kitaip

                                   Gegužės  21 d. mokykloje svečiavosi Marijampolės  priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorė Ilona Barauskienė. Pradinukams ji papasakojo apie gaisrų priežastis, kaip tinkamai elgtis gaisro metu bei nuotaikingai pristatė knygutę apie neklaužados meškiuko Jorio nuotykius miške. Taip pat mokiniai buvo supažindinti su gaisro sukėlėjais gamtoje: numesta nuorūka, stiklo šuke, nesutvarkytomis šiukšlėmis ir pan.  Susitikimo metu vaikams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės buityje ir gamtoje, mokoma, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus. Po edukacinių pamokėlių visi dalyviai galėjo aplankyti  mokinių kūrybinių darbų parodėlę ,,Būk saugus’’.

Sakoma, kad vaiko gyvenimas – tarsi popieriaus lapas: kiekvienas praeivis palieka jame pėdsaką. Tikimės, kad šios pamokėlės mokiniams ir mokytojoms paliko  gerus įspūdžius, o atmintyje išliks ne viena pamoka apie priešgaisrinę saugą, leisianti kilus pavojui pasielgti tinkamai.

Dėkojame Marijampolės  priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnei  už naudingas, mokančias saugoti save ir kitus pamokas.

2a klasės mokytoja Rima Berčiūnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *