Neįprasta pamoka

Lietuvių kalbos pamokoje 2b klasės mokiniai diskutavo apie tai, kas yra sveikas maistas, ir panoro  išmokti pasigaminti naminį jogurtą, kokteilį, todėl  ir nutarė į talką pasikviesti mamas. Malonu, kad Vytaro mama Valerija, dirbanti Marijampolės Elektromarkt  Klientų aptarnavimo vadybininke, auginanti tris vaikučius, namuose šiuo metu prižiūrinti 1,5 metukų Viltę, sutiko padėti ir rado laiko apsilankyti sūnaus klasėje. Mamytė papasakojo apie vitaminų, esančių vaisiuose ir daržovėse, naudą augančiam organizmui ir sutiko pamokyti vaikus, kaip skanius ir sveikus kokteilius pasigaminti patiems.

Vaikučiai, stropiai nusiplovę rankas  ir mamos raginami, kibo į darbą. Jie lupo ir smulkino obuolius, bananus, kriaušes ir ananasą. Po to su špinatais kantriai viską suplakė. Darbo užteko visiems. Mamytė išmokė vaikučius pasigaminti jų šeimoje labai mėgstamus – žalią špinatų ir juodųjų serbentų „Vasaros prisiminimas“ kokteilius. Išgėrę kokteilius, mokiniai ragavo mamos pagamintus saldainius, kuriuose nebuvo nė kruopelytės cukraus. Buvo, kaip liaudyje sakoma, „skanu, gardu, kaip du medu“… O svarbiausia – viskas natūralu ir sveika.

Nuoširdžiai dėkojame Vytaro mamytei už nuostabią  pamokėlę, kuri glaudžiai siejosi su mūsų lietuvių kalbos pamokos tema „Sveiko maisto šventė“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *