Mokykloje – ilgai laukti svečiai

         Marijampolės jūsų skautijos ,,Divytis“ skautų veikla  kupina įvairiausių veiklų bei  įdomių susitikimų. Štai ir  kovo 13 dieną susitikti su vaikais į Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinę mokyklą atvyko trys nepaprasti svečiai.  Tai – VSAT  Kalvarijos pasienio užkardos vyriausiasis specialistas kapitonas R. Kulakauskas, jaunesnysis specialistas vyresnysis puskarininkis D. Ribinskas (kinologas) bei keturkojė pareigūnė Pantera. Į susitikimą atvykusiems vaikams svečiai papasakojo apie pasieniečio profesiją, savo darbo ypatumus, supažindino su kinologo veikla, papasakojo, kaip vyksta šuns dresūra. Vėliau drauge stebėjome, kaip šuo vykdo žmogaus komandas, kinologas  pademonstravo, kaip vyksta narkotinių medžiagų paieška pasitelkiant tarnybinį šunį.

Viso susitikimo metu vaikų  veiduose netrūko šypsenų, nuostabos ir nuoširdaus džiaugsmo. Jie atvykusių svečių entuziastingai visko klausinėjo ir domėjosi jų darbu, stebėjosi žmogaus ir gyvūno partneryste bei bendra veikla.

Visų vaikų, jų tėvelių ir vadovių vardu dėkojame VSAT  Kalvarijos pasienio užkardos vadui majorui Dariui Mekšraičiui už pagalbą ir palaikymą organizuojant šį susitikimą bei pareigūnams už mokyklos jūrų skautams skirtą laiką.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *