Mes – vyrai

Lapkričio 23-ioji  – Lietuvos kariuomenės diena. Ta proga mokykloje svečiavosi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariai. Jie papasakojo apie karių veiklą, jų kasdienybę, pakvietė berniukus juos aplankyti, pažiūrėti, kaip jie gyvena.

O mokyklos berniukai, būsimieji  vyrai, nusprendė, kad ši diena yra labai puikus laikas įrodyti, kokie jie stiprūs, greiti, taiklūs, kaip jie ruošiasi užaugę papildyti kariuomenės gretas, saugoti savo kraštą. Jie suorganizavo konkursą „Mes – vyrai”, kuris vyko net dvi dienas. Pirmą dieną įvairiose sportinėse varžybose vaikinai išbandė rankų stiprumą, akies taiklumą, vikrumą, greitumą, ištvermingumą. Antros dienos renginiai leido „sužibėti” mokantiems šokti, dainuoti, groti, piešti ir kitokių meninių gebėjimų turintiems mokiniams. Visiems labai patiko žygio dainos konkursas.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad vyriškiausi savo kasių grupėse yra 5b, 6b, 7b, 8d, 10a vaikinai. Jie nusipelnė gausių plojimų,  nuoširdžių mergaičių šypsenų ir išvykos pas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono karius. Sveikiname nugalėtojus!

2 Responses

  1. Marius parašė:

    Spartos vyrai kieciausi !!! 10 A !! Uhh Uhh Uhh !! This is sparta !! :DD 🙂

  2. Aivaras parašė:

    Taikos kariai geriausi xDDD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *