Meninio skaitymo konkursas – meninio žodžio šventė

Sausio 22 d. vyko tradicinis mūsų mokyklos meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo vienuolika skaitovų iš 5-8 klasių: Titas Andriukaitis (5a), Justas Dapkūnas (5a), Elena Pauraitė (5a), Toma Dainauskaitė (5b), Andrėja Koreniukaitė (6a), Austėja Ulevičiūtė (6a) , Aljana Myru (6b), Gabija Vaišutytė (6b), Silvija Jusaitė (7a), Povilas Eidukonis (7b), Skaidra Razvickaitė (8a).
Prieš prasidedant konkursui 7a klasės mokiniai Orinta Rainytė ir Tomas Mockus kalbėjo apie knygas, jų skaitymo svarbą žmogaus gyvenime, apie pagarbų elgesį su knygomis, rodė skaidres. Be to, konkurso dalyviai patys dalijosi savo mintimis apie labiausiai patikusias knygas, kas jiems yra skaitymas. Po to buvo skaitomos įvairių kūrinių ištraukos, deklamuojamos eilės. Visi skaitovai pasirodė puikiai, o geriausiai sekėsi Justui Dapkūnui (I vieta), Silvijai Jusaitei (II vieta), Aljanai Myru (III vieta).
Justui ir Silvijai teko garbė atstovauti mūsų mokyklai savivaldybės rengiamame meninio skaitymo konkurse. Linkime jiems sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *