Linksmųjų ir Išradingųjų konkursas „Protų kalvė“

Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje vyko savivaldybės IV klasių mokinių Linksmųjų ir Išradingųjų konkursas „Protų kalvė“.  Varžytuves pradėjo renginio organizatorė mokytoja Erika Kilikevičienė, kuri pakvietė pasižiūrėti, ką paruošė „Kirmėliukų“, „Ežiukų“ ir „Šaltiniečių“ komandos, bei priminė žiūrovams, kad net gydytojai patvirtina –  sveikas  juokas gamina C vitaminą. O ilgametė patirtis byloja, kad linksmi žmonės yra visų mylimi ir gyvena ilgiau nei „surūgėliai“…

Komandas vertino net dvi komisijos, kurios visą renginį buvo puikios nuotaikos ir labai objektyviai vertino besivaržančiuosius.

Po pirmosios  užduoties – komandų  pasisveikinimo ir prisistatymo – visi sužinojo, kaip gyvena  ir kuo domisi į šventę atvykusios „Linksmųjų ir išradingųjų“ komandos. Namų darbų užduotys buvo atliktos puikiai. Kapitonai uždavė priešininkams iš anksto paruoštus šmaikščius klausimus. Žiūrovai gausiai plojo ir dovanojo  jiems savo šypsenas…

Per „Protų apšilimo“ mankštelę komandos atsakinėjo į vedėjos klausimus ir atpažino įvairias sėklas. Komandos ir jų kapitonai neapvylė savo sirgalių…

Kol kapitonai ruošėsi konkursui, salėje vyko MADŲ ŠOU. Mokytojų Aurelijos Kovzonienės, Gražinos Vencienės, Daivos Bingelienės ir R. Pudžemienės  ugdytinės  pristatė kolekciją ,,Gyvatės metais”. Modelius bei  jų paruoštą išradingą kolekciją vertino komisija ir  salėje esantys žiūrovai. Jų gausūs  plojimai buvo lemtingi nugalėtojams.

Kapitonų mūšis – tai pati sunkiausia užduotis. Kapitonams reikėjo prisiminti ir pasakyti kuo daugiau žodžių, susijusių su humoru.

Vėliau komandoms buvo pateikta muzikinė animacinės asmenybės įkūnijimo užduotis. „Šaltiniečių“ komanda vaidino vilką ir zuikį iš animacinio filmuko „Na, palauk“, pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ inscenizavo „Ežiukai“, o „Šaltinėlį“ – „Kirmėliukai“. Šios užduotys taip pat buvo atliktos įdomiai, linksmai, nuotaikingai ir sukėlė audrą aplodismentų.

Po varžytuvių komandos paruošė ir įteikė dovaną priešininkams. Dovanėlės buvo iš tiesų šaunios! Kol komisija skaičiavo LIK‘o žaidimo rezultatus, vyko diskoteka ir  Madų šou konkurso nugalėtojų apdovanojimas. I vietą laimėjo Marijampolės Mokolų mokyklos – darželio 4 B klasės mokinė Ieva Dobrovolskytė, II – Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos 4 B klasės mokinė Akvilė Stankevičiūtė ir III – Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinė Mireta Kunšteinaitė. Nugalėtojos buvo apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad komandinę I vietą laimėjo „Ežiukai“, II – „Šaltiniečiai“, o III- „Kirmėliukai“. Visos ketvirtokų komandos buvo apdovanotos trilitriniais stiklainiais skanių saldainių ir padėkos raštais.

Tai, kad juokas iš tikrųjų padvigubina jėgas, yra tikra tiesa. Teko stebėtis, su kokia jėga šoko ir plojo žiūrovai, varžėsi komandos ir juokėsi „rimtoji“ komisija. Renginys visiems labai patiko, nes jame buvo įdomu ir linksma.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *