Lietuvos kariuomenės diena Marijampolės „Šaltinio“ vidurinėje mokykloje

Lapkričio 21 dienos rytas mūsų mokykloje prasidėjo netradicine istorijos pamoka aktų salėje.
Pamokoje dalyvavo 8c, 7 b, 5 a klasių mokiniai. Istorijos mokytoja A. Paplauskienė papasakojo apie Lietuvos kariuomenės struktūrą, tikslus, įvairias tarptautines misijas. Vėliau buvo peržiūrėtas filmas apie Lietuvos oro pajėgas. Pamokos pabaigoje apdovanoti aktyviausiai klausę ir tiksliausiai atsakiusieji į pateiktus klausimus apie Lietuvos kariuomenės istoriją.
Istorijos mokytoja J. Pautienienė padėjo atrinkti svarbiausias datas ir įvykius, pagal kuriuos buvo paruošta stendinė informacija – Lietuvos kariuomenei-90.
Technologijų mokytoja D. Matulaitienė suorganizavo piešinių konkursą. 2-4 klasių mokiniai piešė piešinius tema „Kario portretas“. Patys geriausi buvo eksponuojami mokyklos foje. Buvo atrinkta 12 piešinių: 4 a klasė – J. Matulaitytės, V. Papečkytės,
D. Karpavičiūtės; 3 a klasė – Henriko Šarmanausko, Emilijos Galeckaitės, Redos Bujauskaitės ir Andriaus Žiurinsko; 3 b klasė – Marko Vyšniausko, Emilijos Karaliūtės, Silvijos Bendoraitytės;
2 a klasė – Miglės Žiūraitytės; 2 b klasė – Ernesto Šultono . Visi mažieji dailininkai apdovanoti atminimo dovanėlėmis, Tele 2 kalendoriais, atšvaitais ir organizatorių padėkos raštais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *