Kviečiame į „šaltiniečių” būrį

Kovo 28-ąją mokykloje šurmuliavo būsimieji penktokai. Juos iš pradinių  mokyklų čia sukvietė „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai, norėdami pristatyti savo mokyklą, parodyti, kas joje gražu, pakviesti ketvirtokėlius draugauti ir kartu eiti mokslo takeliu. Vyko trumpos pamokėlės.

Informacinių technologijų mokytojas A. Talalajevas pakvietė ne tik dirbti kompiuteriu, bet ir smagiai pažaisti, parodė, kokių puikių darbelių mokiniai gali  padaryti, jei moka kompiuterį valdyti.

Matematikos pamokoje vadovaujami mokytojos N. Beržinskienės mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su nykštukais, gyvenančiais interaktyvioje lentoje. Pabeldus pirštuku į lentą, galima buvo pasikviesti nykštuką, kuris mokinukui padėjo braižyti trikampius, apskritimus. Stebuklingas   rašiklis, rašant žodžio  „matematika“ pabaigą, pradžią jau tirpino.

Istorijos pamokėlėse mokytojos A. Paplauskienė ir J. Pautienienė  priminė, kas toji istorija, ką sapnavo Didysis kunigaikštis Gediminas, kaip sapną išaiškino krivių krivaitis Lizdeika. Mokiniai atliko užduotį, buvo puikiai įvertinti, net namų darbas buvo paskirtas.

Lietuvių kalbos mokytojos A. Brusokienė ir R. Buckūnienė  prakalbino įvairių pasakų personažus. Būsimieji penktokėliai turėjo pasakyti, kas jie tokie, iš kokių pasakų. Galėjo pasikalbėti net su ragana, kuri nors ir žadėjo būti gera, bet vaikų malonės nesulaukė – buvo pašalinta iš mokyklos.

Anglų kalbos pamokoje kartu su mokytoja B. Baskakoviene mokinukai „medžiojo mešką“. Medžioklėje jiems teko bristi per žolę, kopti į medį, plaukti per upę, lįsti į olą. Visi išmoko naujų žodžių, buvo linksma ir smagu.

Šiltai buvo priimti mokytojos L. Maurušaitienės vadovaujami lėlių teatro artistai ir jų lėlės, atvykusios iš V. V. Landsbergio knygelės „Pelytė Zita“. Buvo čia ir pati pelytė Zita su mamyte, ir jos draugai – tarakonas Aloyzas Dzioba, žiurkė ragana Liolė, Varnas Krankaitis. Jie pakvietė visus vėl susitikti Rugsėjo 1 – ąją ir pažiūrėti, kokių nuotykių teko patirti. Pažadėjo papasakoti.

Susitikimo pabaigoje visi mokiniai pašoko šokį, kurio juos išmokė aštuntokai trumpų choreografijos pamokėlių metu. Šaunuoliai! Trypė, net salė siūbavo.

Mokytojos V. Lenkauskienės ketvirtokai skudučių muzika, eilėmis kvietė visus kitose mokyklose besimokančius ketvirtokus prisijungti prie „šaltiniečių“ būrio.

Visus visus ketvirtokėlius, bebaigiančius pradinę mokyklą, kviečiame tęsti mokslą „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje. Čia jūs esate labai laukiami, čia sutiksite puikių draugų, čia mokslo keliais jus pasirengę lydėti kvalifikuoti mokytojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *