Konkursas „ Šviesk kaip deimantas“

Artėjant Europos Sąjungos dienai mūsų mokyklos anglų kalbos mokytojos antrą kartą suorganizavo anglų kalbos konkursą „Shine Bright Like a Diamond“ („Šviesk kaip deimantas“). Konkursas skirtas Marijampolės savivaldybės aštuntųjų klasių mokiniams,kurie išeidami į miesto gimnazijas turėjo galimybę įsivertinti savo anglų kalbos įgūdžius, palyginti juos su bendraamžiais.

Konkurso tikslas-ugdyti gabių mokinių domėjimąsi anglų kalba, tobulinti anglų kalbos žinias, įgūdžius bei lavinti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką, skatinti mokytojų iniacityvą rengiant mokinius konkursams. Vienas iš konkurso tikslų buvo paminėti ES įkūrimo dieną ir Lietuvos įstojimo į ES 10-ąsias metines.

 Konkursas vyko dviem etapais. Pirmasis etapas vyko balandžio 30 d. mūsų mokykloje. Mokiniai atliko klausymo, skaitymo ir rašymo užduotis, o gegužės 9 dieną susirinko linksmai pabūti draugų būryje, paminėti Europos dieną, pasižiūrėti „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos jaunųjų talentų ir parodyti savuosius. Nuotaikingais pasirodymais nudžiugino R.Stankevičiaus, Gudelių pagrindinių mokyklų ir šv. Cecilijos gimnazijos mokiniai.

Renginio svečias, Marijampolės savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto departamento švietimo  skyriaus vyriausiasis specialistas V. Kvietkauskas, pažymėjo užsienio kalbų svarbą gyvenant Europoje ir įteikė diplomus bei Padėkos raštus nugalėtojams. Pirmą ir antrą vietas užėmė Marijonų gimnazijos 8a klasės mokiniai Paulius Subačius ir Saulė Pranskevičiūtė. Trečiąją vietą iškovojo „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos 8d klasės mokinys Ernestas Reinertas (mokinį ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Z.Kubilienė). „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos direktorius J. Kukukas visiems dalyviams ir jų mokytojams įteikė padėkas.

Džiaugiamės,kad konkurse panoro dalyvauti beveik visų savivaldybės mokyklų aštuntokai (iš viso 24). Dėkojame dalyviams ir tikimės, kad šis konkursas bus tradicinė proga susitikti Marijampolės savivaldybės 8 klasių mokiniams ir jų mokytojams. Iki sekančio susitikimo!

                                                   „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos 8d klasės mokinė Rūta Karčiauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *