Konferencija „Įdomiosios pamokos“

Vasario 28d. Želsvos pagrindinėje mokykloje įvyko respublikinė pradinių klasių mokinių teorinė-praktinė konferencija „Įdomiosios pamokos“, kurią organizavo Želsvos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos.

Į konferenciją atvyko per  šimtą 1-4 klasių mokinių ir jų mokytojų iš 14 mūsų šalies mokyklų. Dirbdami trijose grupėse mokiniai pristatė net 33 pranešimus apie įdomiausias ir netradicines pamokas. O mokiniams įdomu tada, kai jie gali tyrinėti, atrasti, eksperimentuoti. Vaikai papasakojo apie kūrybos dienas, kepimo, eksperimentų, interaktyviąsias pamokas ir tas pamokas, kurios vyko ne klasėje. Puikiai pasirodė mūsų mokyklos jaunieji konferencijos dalyviai. Įsimintina ir inovatyvi buvo „Pamoka su 3D akiniais“, kurią pristatė mūsų mokyklos 1a mokinė Barbora Balčiauskaitė ( mokytoja R. Berčiūnienė). Visiems labai patiko 3a klasės mokinės Jorūnės Vasiliauskaitės pranešimas „Piešimas ant pieno“ (mokytoja E. Vingelienė). Susižavėję konferencijos dalyviai klausėsi 1b klasės mokinių Orestos Saukaitytės ir Tito Vieraičio pranešimo „Kam reikalinga mūsų globa?“ (mokytoja E. Kilikevičienė). Didelio susidomėjimo sulaukė 2b klasės mokinio Luko Mikalausko pranešimas „Mokomės kitaip“( mokytoja V. Šapalienė), 2a klasės mokinės Rimgailės Kazlaitės pranešimas „Mokytis įdomu“ (mokytoja V. Lenkauskienė) ir 3b klasės mokinės Tomos Dainauskaitės pranešimas „Kūryba dailės pamokose“ (mokytoja V. Kalinauskienė).

Džiugu, kad visi konferencijos dalyviai ne tik sėkmingai pasirodė, bet susipažino su Želsvos mokykla, susirado draugų, parsivežė naujų įspūdžių. Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o jų mokytojos – padėkos raštais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *