„KNYGŲ KALĖDOS“ kviečia papildyti mokyklos biblioteką

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį!“, – kviečia Prezidentė.

Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų. Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą, kurį rasite www.knygukaledos.info

Naujų knygų Marijampolės savivaldybės mokykloms galite nupirkti dovanų iš „Knygų Kalėdos“ lentynos, kuri įsikurs knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ lapkričios 19 – sausio 6 dienomis. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Knygų savo krašto mokyklai žmonės ir organizacijos gali padovanoti ir tiesiogiai. Prie akcijos kviečiame prisijungti Marijampolės pramonės ir verslo organizacijas.

Jeigu norite tiesiogiai padovanoti knygų, jas galite atnešti į Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos biblioteką. Esate labai laukiami.

 

Mokykos bibliotekininkė Audronė Mykolaitienė

saltinio_biblioteka@super.lt

tel. 8 698 73946

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *