Išvyka į gyvūnų globos namus

Šaltą sausio 24-osios popietę gausus 39-ių „Šaltinio“ progimnazijos I-IV klasių mokinių būrys, nešinas vaišėmis beglobiams keturkojams, atvyko į Marijampolės Gyvūnų globos namus.  Prieš tai visą savaitę mokykloje vyko akcija „Padėkime beglobiams gyvūnams“, kurią organizavo   mokytoja Erika Kilikevičienė. Pradinukai turi gerą širdelę, todėl tėvelių padedami sunešė didžiulę krūvą maisto pamestinukams. Ypač daug gėrybių pristatė 1a, 1b ir 2a klasių mokiniai. Visi akcijoje dalyvavusieji 108 mokiniai apdovanoti padėkos lipdukais.

Mus pasitikę darbuotojai ir Gyvūnų globos namų direktorius Darius Barzdukas  kantriai atsakinėjo į mažųjų klausimus, papasakojo apie prieglaudoje gyvenančių šunų kasdienybę,veisles ir būdą.

Susitikimo valandėlė akimirksniu prabėgo. Kai kurie spėjo net ir keturkojų draugų įsigyti. Vaikai graudinosi, matydami vizginančius uodegėles, šokinėjančius, džiaugsmingai lojančius ir bandančius pro grotas bent letenėle paliesti atvykusiųjų rankeles. Kiti džiaugėsi mažiuku šuneliu, kuris saugiai įsitaisęs prižiūrėtojo glėbyje smalsiai dairėsi į atvykėlius ir leidosi paglostomas.

Grįžtant vaikai dėkojo už sudarytas sąlygas savo akimis pamatyti pamestinukų realybę ir pajausti, kaip gyvena ir jaučiasi žmonių išduoti artimiausi draugai.

Pirmyn važiavome linksmai klegėdami, atgal – ramūs ir susimąstę, retkarčiais persimesdami vienu kitu žodžiu apie tai, kas visus labiausiai sujaudino…

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *