Įspūdinga roko opera „Voro vestuvės“

          Roko opera  „Voro vestuvės“ pagal Justino Marcinkevičiaus poemėlę – tai visiems gerai žinoma pasaka apie nedorėlį vorą Tabalai, sumaniusį Saulę pagrobti… Nuotaikingame moksleivių vaidinime veikia gausybė personažų – drugelių, vabalų, žiogų ir kitų gyvių, –  kuriuos sukūrė mokyklos dramos studijos ,,Šaltinis“ aktoriai. Veiksmą paįvairina nuotaikinga muzika ir ,,gyvas“ mokinių dainavimas.
„Voro vestuvės“ – tai nuotaikinga eiliuota pasaka apie voro ketinimą vesti saulę, kad ši priklausytų ir savo spindulius dalintų tik jo vabalų karalystės gyventojams. Režisierė – dramos studijos vadovė Andžela Paplauskienė, garso operatoriai Aldas Belickas ir Asta Liepinienė, spec. efektų kūrėjas – Aldo Studija, choreografija Gabrielės Jurkutės. Vaidmenis atliko šie mokiniai: Edvardas, 5a klasės,  Ugnė, Agnė, Vaiva, Viktorija, Milda – 7a klasės, Karolis – 7b klasės, Darija – 8a klasės, Gabija , Justas, Lukas, Evelina ir Evelina – 8b klasės, Aldas – 9a klasės.  Šoko 7b klasės šokėjos Gabrielė, Aistė, Gabrielė, Rugilė, Lorita.
Istorija apie voro vestuves priverčia mus juoktis iš voro gobšumo, iš vabalų kvailumo ir net iš drugelių naivumo. J. Marcinkevičius talentingai pašiepia mūsų ydas ir vaikams suprantama kalba apie tai perspėja, o aktoriai bando visa tai perteikti. Tačiau svarbiausia tiek šios poemos, tiek mūsų spektaklio misija yra paskatinti mus dalintis: pamiršti, kad šis ar kitas daiktas kažkam priklauso ir išmokyti draugiškai pasidalinti tuo, ką geriausio turime. Tikimės, kad mūsų žiūrovai išgirs šią svarbią žinutę…
Ir apsidairykime – kartais laimė yra šalia mūsų, stenkimės ją pamatyti…

Fotografas – Genadij Batranak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *