Išmaniosios technologijos veržiasi į mokyklas

Kintančios gyvenimo sąlygos diktuoja neišvengiamus pokyčius ir švietimo srityje – mokykla turi paruošti mokinį, gebantį prisitaikyti nuolat tobulinamų technologijų amžiuje. Vykdant Europos socialinio fondo agentūros projektą ,,Matematinio mąstymo pasiekimų gerinimas STEAM ugdymo metodais formuojant žaliąjį mokinių požiūrį“, mokykloje balandžio 3-6 dienomis vyko seminarai pedagogams. Mokymuose dalyvavo pradinių klasių, informacinių technologijų pedagogai ne tik iš mūsų mokyklos, bet ir socialiniai partneriai – kolegos iš Aukštadvario bei Vilniaus.

Pedagogai mokėsi žaidimų ir elektronikos programavimo su MicroBit mikrokompiuteriais, virtualaus pasaulio projektavimo, norimų pokyčių modeliavimo bei maketų kūrybos galimybių trimačiu 3D spausdintuvu, naudojant Solidworks, TinkerCad  programas.

Kurdami įvairiausius techninius sprendimus vaikai išmoks įvairių jutiklių programavimo, judesių navigacijos, maršrutų planavimo bei manipuliatorių valdymo. Mokiniai galės eksperimentuoti, programuoti ir konstruodami savo rankomis kurs inovacijas, kūrybiškai spręs kasdienės aplinkos problemas ir mėgausis mokymosi procesu. Įgys mechanikos, elektronikos ir programavimo pradmenų, plės matematikos ir gamtos mokslų žinias. Ateityje jų laukia įdomus mokymosi procesas.

Projekto dalyvė mokytoja Rima Berčiūnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *