Dailyraščio konkursas ,,Auksinė plunksnelė“

Gausus būrys ,,Šaltinio“ pagrindinės mokyklos mokinių rinkosi į aktų salę   su dideliu nekantrumu laukdami apdovanojimų. Gegužės 14 dieną  net 42 mokiniai dalyvavo mūsų mokykloje vykusiame dailyraščio konkurse ,,Auksinė plunksnelė“, kurį organizavo  specialiosios pedagogės, logopedės Gailina Krakauskienė ir Vitalija Rimavičienė bei pailgintos darbo dienos grupės mokytoja Irena Žilionienė. Dalyviai buvo suskirstyti į grupes pagal amžių. Visi mokiniai noriai dalyvavo, rašė susikaupę, labai  stengėsi, todėl  sunku buvo atrinkti pačius geriausius. ,,Kad tik nebūčiau paskutinis…“ – nerimavo Martynas. Tačiau paskutinių šiame konkurse nebuvo.

Specialioji  pedagogė, logopedė Gailina pasveikino visus susirinkusius, pasidžiaugė jų rezultatais, o pavaduotoja Rima Baronienė ir direktorius Jonas Kukukas įteikė apdovanojimus:

1 klasių grupėje: I vieta –  Rokas Vaitukaitis, II vieta – Aleksandra Grudzinskaitė, III vietos –  Ignas Striūpaitis ir Neptūnas Juodvalkis.

2 klasių grupėje: I vieta – Armandas Kanapskis, II vieta – Augustas Majauskas, III vietos –  Mantas Stumbrys ir Armandas Kobelskas.

3-4 klasių grupėje:  I vieta –  Kamilė Lingytė, II vieta – Kristupas Matulevičius, III vietos –  Urtė Matulytė ir Mintas Sutula.

5-6 klasių grupėje:  I vieta –  Nojus Jankauskas, II vieta – Justė Vosyliūtė, III vieta – Smiltė Pinkevičiūtė.

7-10 klasių grupėje:  I vieta – Eivydas Rutkauskas, II vieta – Dija Savickaitė, III vieta –  Meida Mykolaitytė.

Už dalyvavimą visi mokiniai  buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis. Renginys suteikė galimybę  mokiniams lavinti  rašymo įgūdžius, atskleisti savo gebėjimus, ugdyti bendravimo įgūdžius.

Sveikiname  konkurso prizininkus ir visus dalyvius!

 

Logopedės Gailina ir Vitalija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *