Akcija ,, ŽYDINTIS TILTAS”

Mūsų  mokykla išgirdo žodžius: „…Padovanok gėlę savo miestui. Paskutinę  gegužės savaitę Marijampolė pradeda švęsti Miesto dienas. Pasistenkime, kad mūsų miestas pasipuoštų, nusišypsotų ir nebūtų  liūdnas…“  Taip asociacija SŪDUVOS KULTŪROS FONDAS kvietė  visus, neabejingus grožiui, gegužės 21 d.  dalyvauti tilto per Šešupę, esančio Vilkaviškio gatvėje, apsodinimo gėlėmis akcijoje: atsinešti savo gėlę – svyrančiąją pelargoniją – ir pasodinti  ją. Taip mes pasakėme savo miestui  MYLIU!

Šioje akcijoje dalyvavo 3b klasės mokiniai ( mokytoja V. Šapalienė). Ši klasė jau antrus metus dalyvauja  akcijoje. Jie savo miestui padovanojo 2 svyrančias pelargonijas. Taip pat kvietimą išgirdo 5b klasės mokiniai ( auklėtoja S.Kukukienė), 6a klasės auklėtiniai ( auklėtoja A. Kalvaitienė) ir 6c klasė ( auklėtoja O.Gierdaitienė). Jie miestui padovanojo po lobeliją. Šių klasių mokiniai įrodė, kad tikrai myli savo miestą.

Organizatoriai tikisi, kad kitais metais, jei dalyvausime dar aktyviau,  pavyks papuošti ir kitą tilto per Šešupę pusę. Mylėkime savo miestą ir puoškime jį. Juk nuo to ir mums smagiau!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *