AČIŪ, PRAŠAU, ATSIPRAŠAU…

Šie ir dar daug kitokių mandagumo žodžių nuolat kartojosi lapkričio 15d.  renginio „Būk mandagus“, skirto tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti, metu.

Šiemet Tolerancijos dienos simbolis- raktas. Mokiniai, dar prieš sueidami į klases turėjo tarsi atrakinti duris ypatingu raktu –  iššifruoti ant savo klasės kabineto durų rastą QR kodą ir perskaityti jame parašytą frazę „ Nusišypsok ir viskas bus gerai!“. Jį skanduodami pradėjome renginį aktų salėje.

Susirinkusius pradinių klasių mokinius gero elgesio mokė Kakė Makė, o mandagumo žodžius priminė Varna Molė.  Klasėse vyko mandagiausio klasės mokinio rinkimai.  Varna Molė atliko bandymą ir įsitikino, kad tai tikrai Mandagiausio titulo nusipelnę vaikai. Jie buvo apdovanoti padėkos raštais ir kiekvienas į savo klasę parnešė Tolerancijos raktą, kurį visi klasėse papuoš ir „atrakins“  savo mintis, širdį, jausmus.

Mokiniai renginio metu suprato, kad mandagumas nieko nekainuoja, bet gali nutiesti tiltus gražiam tarpusavio supratimui, maloniam bendravimui, draugystei.

Renginio organizatorės Vilma Šapalienė ir Virginija Lenkauskienė

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *