Ačiū mokyklai už patirtus įspūdžius!

Jau treti metai iš eilės mūsų 4b klasė  per Mokyklos Garbės apdovanojimus  pelno padėkas ir prizus už stropų uniformų dėvėjimą.

Kai buvome antrokai, vykome į J. Basanavičiaus gimtinę Ožkabaliuose, dalyvavome edukacinėje programoje, kepėme riestainius. Pernai žiūrėjome nuostabų filmą „Spindulio“ kino teatre. Šiemet nusprendėme papramogauti, todėl vykome  į Kazlų Rūdoje esantį STIHL virvių parką išbandyti savo jėgų.

Spalio 17 d. orai nelepino, buvo apsiniaukę, lynojo. Tačiau blogas oras nesugadino nuotaikos.  Nuvykę  į vietą ir  išklausę instruktažą  kilome į trasas. Norėjome kuo greičiau  pasitikrinti savo jėgas ir sumanumą, įveikti baimes ir gauti adrenalino dozę. Skaičiavome laiptelius, žingsniais matavome atstumus, lipome per judančias kliūtis, lindome per „bačkas“, slydome lynais, lipome tinklais…     Parke įrengtos šešios trasos – dvi vaikams ir keturios suaugusiems. Jos pažymėtos skirtingomis spalvomis: Oranžinė skirta  patiems mažiausiems,  Geltona – vaikams nuo 5 metų, Žalia – apšilimui suaugusiems, Mėlyna – vidutinio sudėtingumo, Raudona – sudėtingiausia  ir ilgiausia trasa visame parke, o  Juoda  trasa skirta ekstremalams. Virvių parke iš viso yra įrengta 80 rungčių. Mūsų klasėje atsirado 5 drąsuoliai, kurie įveikė Mėlynąją trasą. Nepabūgo ir lydinčios mamos. Jos jėgas išbandė mažųjų Oranžinėje trasoje…

Visiems labai patiko išvyka. Truputį pavargę, bet kupini įspūdžių  ir laimingi grįžome namo.

Ačiū mokyklai už patirtus įspūdžius!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *