Pasiekimai

2015 – 2016 m.m. olimpiadų ir konkursų prizininkai ir nugalėtojai

 

Ei. Nr. Olimpiadų ir konkursų prizininko vardas, pavardė Klasė Olimpiados, konkurso pavadinimas Užimta vieta Mokytojo vardas, pavardė
1. Greta Karsokaitė 6a Piešinių konkurso „Mano augintinio portretas“ 11-15 metų amžiaus grupė II Larisa Miliauskienė
2. Goda Gužauskaitė, Povilas Eidukonis, Simas Brazauskas, Ieva Vasiliauskaitė, Viktorija Bagdonaitė 3b Marijampolės savivaldybės mokinių žaidimas „Protų mūšis“ III Rima Berčiūnienė
3. Vokalinis –instrumentinis ansamblis 5-8 Regioninis karo dainos konkursas „Eina garsas“ I Irena Mečkauskaitė
4. B.Almonaitytė

D.Žilionis

P.Miliauskas

K.Būdavaitė

T.Burdziliauskas

4 Marijampolės savivaldybės mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ I Vilija Kalinauskienė

Vladislava Bašinskienė

5. Komanda 4 Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursas „Iš tautosakos lobyno skrynios“ I Virginija Lenkauskienė
6. Elena Pauraitė 1a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žiema žiemužė“ I Elvyra Vingelienė
7. Grupė 6,8 Marijampolės savivaldybės etninių tradicijų puoselėjimo renginys Padėka V.Grinevičiūtė

D.Matulaitienė

8. Paulina Šukevičiūtė 8c Marijampolės savivaldybės meninio skaitymo konkursas III Asta Miliauskienė
9. Monika Bačkieriūtė 8a Marijampolės savivaldybės matematikų olimpiada II Židronė Stanynienė
10. Komanda 4 Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ 2015-2016 metų II etapas I Vilija Kalinauskienė

Vladislava Bašinskienė

11. Justas Medona 7b Marijampolės savivaldybės piešinių konkursas „Pieškime kalbą“ I Larisa Miliauskienė
12. Denis Blaškevičius 6c MKC organizuota istorijos viktorina „Protėvių valdovų ir partizanų kovų takais“

5-6 klasių mokinių grupė

I Jūratė Pautienienė
13. Gabrielė Lesetaitė 6c MKC organizuota istorijos viktorina „Protėvių valdovų ir partizanų kovų takais“

5-6 klasių mokinių grupė

III Jūratė Pautienienė
14. Dovilė Lipnevičiūtė 6c MKC organizuota istorijos viktorina „Protėvių valdovų ir partizanų kovų takais“

5-6 klasių mokinių grupė

III Jūratė Pautienienė
15. Komanda 5-8 Sporto šventė „Sportuok – būk žvalus ir sveikas“ II Vitalija Rimavičienė, Gailina  Krakauskienė, Irena Žilionienė
16. Viltė Valentaitė 4a Paroda – konkursas „Pavasario žiedai“ III Virginija Lenkauskienė
17. Dovilė Lipnevičiūtė 6c Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ šeštos klasės mokinių grupė III Angelė Kalvaitienė
18. Gabija Kardauskaitė 5b Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas I Asta Miliauskienė
19. Dovilė Lipnevičiūtė 6c Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas I Aušra Brusokienė
20. Beatričė Masteikaitė 6a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas I Ilona Martinaitienė
21. Evelina Mikulytė 8b Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas II Asta Miliauskienė
22. Komanda 8 Anglų kalbos renginys – konkursas „Learn English differently“ I Sonata Skvarnavičienė
23. Darija Babrauskaitė 7 Marijampolės savivaldybės rusų kalbos dailiojo skaitymo konkursas III Danutė Pakalkaitė
24. Adrijus Pangonis 1a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių meninės kūrybos konkursas „Knygos viršelis – KITAIP“ Laureatas Elvyra Vingelienė
25. Eva Degutytė 1a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių meninės kūrybos konkursas „Knygos viršelis – KITAIP“ Laureatė Elvyra Vingelienė
26. Komanda 7-9 Marijampolės savivaldybės „Golas 2016“ varžybos I Birutė Butkutė
27. Mantas Sinkevičius 4a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių meninės kūrybos konkursas „Knygos viršelis – KITAIP“ Laureatas Virginija Lenkauskienė
28. Komanda 4 Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ respublikinis etapas II Vilija Kalinauskienė

Vlada Bašinskienė

29. Viltė Valentaitė 4a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursas „Raštingiausias pradinukas“ I Virginija Lenkauskienė
30. Eva Degutytė 1a Marijampolės savivaldybės dailiojo rašto konkursas „Plunksnelė“ III Elvyra Vingelienė
31. Meida Mykolaitytė 6a Marijampolės savivaldybės dailyraščio konkursas „Auksinė plunksnelė“ I Gailina Krakauskienė
32. Eimantė Dzingaitė 2a Marijampolės savivaldybės dailyraščio konkursas „Auksinė plunksnelė“ I Gailina Krakauskienė