Pasiekimai

2017 – 2018 m.m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai ir nugalėtojai

 

Eil. Nr. Olimpiadų ir konkursų prizininko vardas, pavardė Klasė Olimpiados, konkurso pavadinimas Užimta

vieta

Mokytojo vardas, pavardė
1. Komanda 3-4 Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių kvadrato tarpmokyklinės varžybos II Skirmantė Daugėlienė,

Laimutė Venclovienė

2. Komanda 5-6 Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo įstaigų 5-6 klasių mokinių kvadrato (berniukų) tarpmokyklinės varžybos III Skirmantė Daugėlienė,

Laimutė Venclovienė

3. Aistė Švedaitė 6b Marijampolės savivaldybės etapo mokinių gegrafijos olimpiada „Mano gaublys“ I Angelė Kalvaitienė
4. Justinas Dapkūnas 3a Marijampolės savivaldybės 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Skambėk, lietuviškas žodi“ III Elvyra Vingelienė
5. Justinas Dapkūnas 3a Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados Marijampolės savivaldybės  etapas I Elvyra Vingelienė
6. Justinas Dapkūnas 3a Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas „Augu su pasaka“ Laure-atas Elvyra Vingelienė
7. Meida Marušaus-kaitė 4a Marijampolės savivaldybės konkursas „Raštingiausias pradinukas 2018“ III Zita

Marcinkevičienė

8. Šokių kolektyvas 1-4 VII-asis respublikinis šokio festivalis – konkursas „Pavasarinė šokių pynė“ III Ineta

Rudzevičienė

9. Viltė Valentaitė 6a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas II Asta

Miliauskienė

10. Aistė Švedaitė 6b Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas III Asta

Miliauskienė

11. Kamilė Lapinskaitė 7a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas III Ilona

Martinaitienė

12. Dovilė Lipnevičiūtė 8c Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas III Ilona

Martinaitienė

13. Beatričė Masteikaitė 8a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas III Ilona

Martinaitienė

14. Toma Dainauskai-

3b Marijampolės savivaldybės kūrybinių darbų konkursas „Lietuva prieš ir po 100 metų“ II Vilija

Kalinauskienė

15. Modestas Kalinauskas 2a Marijampolės savivaldybės kūrybinių darbų konkursas „Lietuva prieš ir po 100 metų“ I Virginija

Lenkauskienė

16. Mergaičių komanda 7 Bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos III S. Daugėlienė

L.Venclovienė

B. Butkutė

17. Berniukų komanda 7 Bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos II S. Daugėlienė

L.Venclovienė

B. Butkutė

18. Komanda 1-2 Marijampolės apskrities mokyklų pirmenybės III V.Kalinauskienė

B. Butkutė

19. Komanda 3 Marijampolės miesto dienos 2018 regbio turnyras III V.Kalinaus-kienė

E.Vingelienė

20. Silvija Jusaitė 5a Tarptautinis matematinis konkursas „Kengūra“ Marijampolės savivaldybė II Alvyra Burtimans-kienė
21. Matas Janulevičius 6b Tarptautinis matematinis konkursas „Kengūra“ Marijampolės savivaldybė II Židronė Stanynienė

 

 

2016 – 2017 m.m. olimpiadų ir konkursų prizininkai ir nugalėtojai

 

Eil. Nr. Olimpiadų ir konkursų prizininko vardas, pavardė Klasė Olimpiados, konkurso pavadinimas Užimta vieta Mokytojo vardas, pavardė
1. Kristupas Matulevičius, Milda Masteikaitė 3a Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio projektas „Saugaus eismo normų skatinimas Marijampolės savivaldybės jaunimo tarpe“ Laureatas, -ė Zita Marcinkevičienė
2. Gabrielė Žilėnaitė 1b Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Kelionė rudens takais“ III Vilma Šapalienė
3.  Kamilė Lapinskaitė 6c Marijampolės savivaldybės „Prakartėlės“ piešinių konkursas III Larisa Miliauskienė
4. Vanesa Čereškaitė 7a Respublikinis kūrybinis kalėdinio atviruko konkursas – paroda „Aš tau linkiu…“ III Daiva Matulaitienė
5. Paulina Talačkaitė 4b Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų  pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas „Augu su pasaka“ Laureatė Rima Berčiūnienė
6. Komanda 6-9 Lietuvos mokinių žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tarpmokyklinės vaikinų tinklinio varžybos III Birutė Butkutė
7. Komanda 5-10 Lietuvos mokinių žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 mokinių šaškių tarpmokyklinės varžybos III Vitas Labutis
8. Patricija Daugėlaitė 1a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas III Virginija Lenkauskienė
9. Meida Marušauskaitė 3a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursas „Raštingiausias pradinukas 2017“ III Zita Marcinkevičienė
10. Elzė Kalinauskaitė 5a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas I Asta Miliauskienė
11. Viltė Valentaitė 5a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas I Asta Miliauskienė
12. Karolina Glodaitė 6c Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas II Ilona Martinaitienė
13. Beatričė Masteikaitė 7a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas II Ilona Martinaitienė
14. Dovilė Lipnevičiūtė 7c Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas I Ilona Martinaitienė
15. Viltė Valentaitė 5a Istorijos viktorina, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai II Andžela Paplauskienė
16. Kamilė Lapinskaitė 6c Marijampolės savivaldybės rusų kalbos dailiojo skaitymo konkursas 6 kalsės mokinių grupė I Vida Rutkauskaitė
17. Darija Babrauskaitė 8a Marijampolės savivaldybės rusų kalbos dailiojo skaitymo konkursas 7-8 klasių mokinių grupė II Rima Baronienė
18. Vaiva Tulickaitė 8a Marijampolės savivaldybės rusų kalbos dailiojo skaitymo konkursas 7-8 klasių mokinių grupė III Rima Baronienė
19. Komanda 1-4 Marijampolės savivaldybės priešmokyklinių, pradinių klasių ir tėvų žaidynės „Sportas kiekvienam – 2017“ II Vilija Kalinauskienė
20. D. Pilota

R. Grimalauskas

E. Skaisgiris

P. Smilgis

E.Štreimikis

Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės tarpmokyklinės (vaikinų) varžybos II Skirmantė Daugėlienė
21. G. Vokietaitytė

L. Rainytė

M. Mykolaitytė

U. Radzevičiūtė

U. Mykolaitytė

Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės tarpmokyklinės (merginų) varžybos I Laima Venclovienė

 

2015 – 2016 m.m. olimpiadų ir konkursų prizininkai ir nugalėtojai

 

Ei. Nr. Olimpiadų ir konkursų prizininko vardas, pavardė Klasė Olimpiados, konkurso pavadinimas Užimta vieta Mokytojo vardas, pavardė
1. Greta Karsokaitė 6a Piešinių konkurso „Mano augintinio portretas“ 11-15 metų amžiaus grupė II Larisa Miliauskienė
2. Goda Gužauskaitė, Povilas Eidukonis, Simas Brazauskas, Ieva Vasiliauskaitė, Viktorija Bagdonaitė 3b Marijampolės savivaldybės mokinių žaidimas „Protų mūšis“ III Rima Berčiūnienė
3. Vokalinis –instrumentinis ansamblis 5-8 Regioninis karo dainos konkursas „Eina garsas“ I Irena Mečkauskaitė
4. B.Almonaitytė

D.Žilionis

P.Miliauskas

K.Būdavaitė

T.Burdziliauskas

4 Marijampolės savivaldybės mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ I Vilija Kalinauskienė

Vladislava Bašinskienė

5. Komanda 4 Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursas „Iš tautosakos lobyno skrynios“ I Virginija Lenkauskienė
6. Elena Pauraitė 1a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žiema žiemužė“ I Elvyra Vingelienė
7. Grupė 6,8 Marijampolės savivaldybės etninių tradicijų puoselėjimo renginys Padėka V.Grinevičiūtė

D.Matulaitienė

8. Paulina Šukevičiūtė 8c Marijampolės savivaldybės meninio skaitymo konkursas III Asta Miliauskienė
9. Monika Bačkieriūtė 8a Marijampolės savivaldybės matematikų olimpiada II Židronė Stanynienė
10. Komanda 4 Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ 2015-2016 metų II etapas I Vilija Kalinauskienė

Vladislava Bašinskienė

11. Justas Medona 7b Marijampolės savivaldybės piešinių konkursas „Pieškime kalbą“ I Larisa Miliauskienė
12. Denis Blaškevičius 6c MKC organizuota istorijos viktorina „Protėvių valdovų ir partizanų kovų takais“

5-6 klasių mokinių grupė

I Jūratė Pautienienė
13. Gabrielė Lesetaitė 6c MKC organizuota istorijos viktorina „Protėvių valdovų ir partizanų kovų takais“

5-6 klasių mokinių grupė

III Jūratė Pautienienė
14. Dovilė Lipnevičiūtė 6c MKC organizuota istorijos viktorina „Protėvių valdovų ir partizanų kovų takais“

5-6 klasių mokinių grupė

III Jūratė Pautienienė
15. Komanda 5-8 Sporto šventė „Sportuok – būk žvalus ir sveikas“ II Vitalija Rimavičienė, Gailina  Krakauskienė, Irena Žilionienė
16. Viltė Valentaitė 4a Paroda – konkursas „Pavasario žiedai“ III Virginija Lenkauskienė
17. Dovilė Lipnevičiūtė 6c Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ šeštos klasės mokinių grupė III Angelė Kalvaitienė
18. Gabija Kardauskaitė 5b Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas I Asta Miliauskienė
19. Dovilė Lipnevičiūtė 6c Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas I Aušra Brusokienė
20. Beatričė Masteikaitė 6a Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas I Ilona Martinaitienė
21. Evelina Mikulytė 8b Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas II Asta Miliauskienė
22. Komanda 8 Anglų kalbos renginys – konkursas „Learn English differently“ I Sonata Skvarnavičienė
23. Darija Babrauskaitė 7 Marijampolės savivaldybės rusų kalbos dailiojo skaitymo konkursas III Danutė Pakalkaitė
24. Adrijus Pangonis 1a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių meninės kūrybos konkursas „Knygos viršelis – KITAIP“ Laureatas Elvyra Vingelienė
25. Eva Degutytė 1a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių meninės kūrybos konkursas „Knygos viršelis – KITAIP“ Laureatė Elvyra Vingelienė
26. Komanda 7-9 Marijampolės savivaldybės „Golas 2016“ varžybos I Birutė Butkutė
27. Mantas Sinkevičius 4a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių meninės kūrybos konkursas „Knygos viršelis – KITAIP“ Laureatas Virginija Lenkauskienė
28. Komanda 4 Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ respublikinis etapas II Vilija Kalinauskienė

Vlada Bašinskienė

29. Viltė Valentaitė 4a Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursas „Raštingiausias pradinukas“ I Virginija Lenkauskienė
30. Eva Degutytė 1a Marijampolės savivaldybės dailiojo rašto konkursas „Plunksnelė“ III Elvyra Vingelienė
31. Meida Mykolaitytė 6a Marijampolės savivaldybės dailyraščio konkursas „Auksinė plunksnelė“ I Gailina Krakauskienė
32. Eimantė Dzingaitė 2a Marijampolės savivaldybės dailyraščio konkursas „Auksinė plunksnelė“ I Gailina Krakauskienė