Šventė – konkursas „Rudens kraitė“

Šįmet su rudenėliu atsisveikinome nuotaikingos „Rudens Kraitės“ šventės metu. Ją organizavo 4a klasės mokiniai ir jų mokytoja Erika Kilikevičienė. Mokyklos pradinukai aktyviai dalyvavo darbelių iš rudens gėrybių ir gamtinės medžiagos parodoje – konkurse. Ruduo mums patinka ne tik dėl savo nepakartojamo grožio, bet ir dėl gausybės gėrybių. Visą savaitgalį tėveliai kartu su vaikučiais kūrė iš gamtinės medžiagos įvairiausius personažus ir siužetus. Mokykla pasipuošė įvairiaspalviais parodėlės eksponatais. Dėkojame mokiniams už išmonę, kūrybiškumą, aktyvų dalyvavimą. Kiekvienas į parodėlę atneštas darbelis buvo išsiskiriantis iš kitų, spalvingas, žavus. Visa įstaigos bendruomenė grožėjosi šiais nuostabiais meniškais kūriniais. 1-4 klasių mokinių kūrybą vertino kompetentinga komisija ir nutarė, kad visų darbai yra įdomūs, tačiau padėkos raštais apdovanojo tik pačių įspūdingiausių darbų autorius.

KŪRYBINIŲ DARBŲ  KONKURSO (1 klasių grupėje) NUGALĖTOJAI: I vietą užėmė 1b klasės mok. Gabrielė Žilėnaitė,  II vietą – 1a klasės mok. Ričardas Karvelis, III vietą – 1a klasės mok. Kajus Kalinauskas.

KŪRYBINIŲ DARBŲ  KONKURSO (2 klasių grupėje) NUGALĖTOJAI: I vietą užėmė 2b klasės mok. Matas Ūsaitis,  II vietą – 2a klasės mok. Hubertas Gelgota, III vietą – 2b klasės mok. Justas Dapkūnas.

KŪRYBINIŲ DARBŲ  KONKURSO (3 klasių grupėje) NUGALĖTOJAI: I vietą laimėjo 3a klasės mok. Urtė Šubšinskaitė,  II vietą – 3a klasės mok. Lukas Juodėnas, III vietą – 3a klasės mok. Mintas Sutula.

KŪRYBINIŲ DARBŲ  KONKURSO (4 klasių grupėje) NUGALĖTOJAI: I vietą laimėjo 4a klasės mok. Eimantė Glavinskaitė,  II vietą – 4b klasės mok. Jonas Kasperavičius, III vietą – 4a klasės mokinys Nauris Puida.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *