Pradinukų susitikimas su policijos pareigūnais ir policijos bičiuliu Amsiu

Mokslo metų pradžia – viena iš didžiausių švenčių patiems mažiausiems, pirmą kartą pradedantiems kelionę į mokslo žinių šalį, ir jų tėvams, pedagogams. Kartu tai ir visų mūsų rūpestis, kad į mokymo įstaigas skubantys mokiniai visus mokslo metus saugiai jas pasiektų ir laimingai grįžtų į namus. Rugsėjo pirmosiomis dienomis mokyklos pradinukai susitiko su policijos pareigūnais Raimonda Vizgirdiene bei Egidijum Lovkiu. Pradinukams pareigūnė vedė saugaus eismo pamokėlę. Ypač noriai vaikai bendravo su policijos bičiuliu Amsiu, kuriam pažadėjo, kad gatvėje elgsis atsargiai. Vaikams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės gatvėje, pakeliui į mokyklą ir į namus, kelių eismo taisyklės, atšvaitų naudojimo tvarka, pagrindiniai važiavimo dviračiu reikalavimai.

Policijos pareigūnė priminė telefonus, kuriais reikia skambinti kviečiant pagalbą. Demonstravo mokomuosius filmukus.
Renginio dalyviai sužinojo, kad policininkas gali būti ne tik baudėjas, bet ir draugas, patarėjas. Su policininkų  apranga, darbo įrankiais,  policijos automobiliu mokinius supažindino eismo saugumo specialistas Egidijus Lovkis.
Visi renginio dalyviai gavo dovanų: knygelių apie saugų eismą, atšvaitų bei šviesą atspindinčių liemenių. Šie susitikimai – tai dar viena puiki proga pareigūnams pabendrauti su vaikais, atsakyti į jų klausimus, jiems patarti, pamokyti, o vaikams – pasidžiaugti policijos bičiuliu Amsiu. Pareigūnai tiki, kad tokios netradicinės pamokos padės išvengti skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia mūsų patys mažiausi eismo dalyviai. Dėkojame pareigūnams už bendradarbiavimą.

Mokyklos pradinių klasių mokytoja Rima Berčiūnienė

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *