Pamatėme, sužinojome, pasportavome…

Spalio 19-os dienos saulėtą popietę grupė mokinių (iš 10a, 8b, 6b klasių) ir mokytojų vykome į VDU Kauno Botanikos sodą. Ten pamatėme didžiulę oranžeriją su gausybe egzotinių augalų, sužinojome apie retus augalus, kurie auga parke ir, žinoma, grožėjomės Afrikos, Azijos, Centrinės ir Pietų Amerikos, Meksikos drugiais. Stebėjome, kaip drugiai ritasi iš lėliukių inkubatoriuje. Į VDU Botanikos sodą drugių lėliukės atkeliavo iš Didžiosios Britanijos, inkubatoriuje jiems sukurtos ypatingos sąlygos.

Buvo puiki rudens diena, todėl laikas botanikos sode pralėkė labai greitai. Ten sužinojome naujų dalykų, mėgavomės saule, gražia gamta, išpuoselėta aplinka ir nerūpestingu šėlsmu draugų būryje.

Bet to nepakako, todėl kaip reikiant pasportavome ir išliejome energiją Batutų parke. Vietoje sėdėjimo prie kompiuterių aktyviai praleidome laiką, išjudinome kiekvieną kūno dalelę.

Gaila, bet Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčią pamatėme tik iš išorės (pavėlavome). Manome, kad išvykų dar bus, todėl bažnyčioje tikrai apsilankysime.

Taigi, ketvirtadienio popietę mes pabuvojome biologijos, geografijos, istorijos ir kūno kultūros pamokose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *