Nudundėjo „Aukštyn kojom“…

…kartą vidurdienį varna Albertina kietai įmigo ir, skrisdama aukštyn kojom, sapnavo sapną aukštyn kojom: ten pelės vaikėsi kates, o katės – šunis, ten saulė švietė naktį, o mėnulis – dieną… Ten visas pasaulis apvirto aukštyn kojom: paršelis skraidė, visų pamirštas klaidžiojo gimtadienis, liūtas riaumojo plonai, karaliui nebeliko uogienės, o kiaulės linksmai šoko ir dainavo: „Jūs gyvenat taip, kaip norit, mes gyvenam aukštyn kojom!..“

Tai „Šaltinio“ dramos studijos režisuota muzikinė pasaka vaikams. Susisiekus su Keistuolių teatru buvo gautas leidimas. Pagal jų suskurtą filmą „Aukštyn kojom“ galėjom sukurti spektaklį, kuriame jaunieji aktoriukai žaidžia, dainuoja, vaidina pagal D. Biseto pasakas. Į įvairius personažus įsikūnijo 5a klasės  Viltė V., Elzytė, Ugnė, Viltė B., 6a klasės  Edvardas, 7c klasės  Dovilė ir Gintarė, 8a klasės  Agnė, Ugnė, Viktorija, 8b klasės Gabrielė J., Kamilė, Gabrielė P., Aistė, Rugilė, Karolis ir niekaip nepamirštantys studijos Lukas Kutka ir Aldas Belickas (jie mokosi kitose mokyklose).

Surūgėlius, teigiančius, kad pasakos yra skirtos tik vaikams ir jose nėra nieko, kas domintų suaugėlius, kviečiam atidžiau pažvelgti į D. Biseto kūrinius. Juose slypinti išmintis, pašėlęs požiūris į gyvenimą ir neįprastai pateiktos įprastos situacijos, pritaikomos ir kasdienybėje.

Tiek mažus, tiek didelius kviečiame D. Biseto pasakose atrasti dalelę savęs, savo nerūpestingos vaikystės trupinėlius… Ir visiems rekomenduojame atsiversti knygelę „Aukštyn kojom“ (nesvarbu, ar pirmą, ar antrą, ar trečią dalį), kuo garsiau pasileisti „Keistuolių teatro“ dainas, kurtas pagal šias pasakas, ir pasinerti į pasaulį, kuriame į viską reikia žiūrėti aukštyn kojom!

Jūs gyvenat taip, kaip norit,

Mes gyvenam aukštyn kojom.

Ir svajojam, ir dainuojam

Aukštyn kojom!

                                                                                            „Šaltinio“ dramos studija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *