,,Deimantai‘‘ Europos Sąjungos dienai

Šaltinio“ pagrindinė mokykla jau ketvirtus metus iš eilės sukvietė gabiausius savivaldybės mokyklų  aštuntų klasių moksleivius į anglų k. konkursą „Shine Bright Like A Diamond“ („Šviesk kaip deimantas“). Tačiau šiais metais konkursas išsiplėtė ir tapo respublikiniu. Mūsų mokykla draugauja su Lietuvos „Šaltinio“ vardo mokyklomis, todėl konkurse pirmą kartą buvo pakviestos dalyvauti ir mokyklos iš Tauragės, Alytaus, Panevėžio ir Raseinių.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet  moksleiviai atliko klausymo, skaitymo, rašymo užduotis.  Šiemet konkurse dalyvavo 22 moksleiviai iš Marijampolės savivaldybės ir 12 Lietuvos šaltiniečių, kurie užduotis atliko nuotoliniu būdu.

Gegužės 6 dieną visi susirinko sužinoti nugalėtojų, kartu atšvęsti Europos Sąjungos dieną bei parodyti savo talentus. Sulaukėme ir svečių iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos.  Po jaunųjų talentų iš įvairių mokyklų pasirodymo mokyklos direktorius J. Kukukas paskelbė nugalėtojus.

I vietą iškovojo Ernestas Grubis (mok. Edita Grubienė) iš P. Armino pagrindinės mokyklos,  antroji vieta atiteko Marijampolės marijonų gimnazijos moksleiviui Ignui Griniui (mokyt. Edita Avižienienė), o trečioji vieta – taip pat Marijonų gimnazijos moksleiviui Viliui Surdokui (mok. Daiva Miliauskienė). Kiti mokiniai bei juos ruošę mokytojai gavo padėkas.

Renginio pabaigoje, kaip visada, išdidžiai paskelbėme –  „Mes – EUropa!“ ir pasivaišinome Friendship pies – draugystės – pyragais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *