,,Auksinio rudenėlio“ šventė

1992 metų rugsėjo 14 d. Tai mokyklos gimtadienis. Šiemet mokykla mini gražų 25-erių metų jubiliejų. Visi spalio pirmąją savaitę vyksiantys renginiai skirti šiai gražiai sukakčiai.

,,Auksiniam rudenėliui“,  kasmetinei jaunųjų literatų šventei, suteikta garbė pradėti jubiliejui skirtų renginių savaitę. Ir tai visai pelnyta garbė. ,,Auksinis rudenėlis“ taip pat skaičiuoja 25-tuosius. Tai šventė, mokykloje turinti ilgiausias ir tvirčiausias tradicijas.

,,Auksinis rudenėlis“ kiekvienais metais iškeliaudavo į rašytojų gimtines, muziejus, bažnyčias, dvarus… Ten, kus galima pajusti didžių žmonių dvasią, pavaikščioti jų kažkada vaikščiotais takais, gal mintyse padėkoti jiems už dovanotą skaitymo malonumą, pažadintą norą kurti. Bet mokyklos jubiliejui skirta šventė vyko mokykloje, kad visa mokyklos bendruomenė galėtų pasidžiaugti jaunųjų literatų kūryba. Į šventę atvyko buvusios mokyklos mokinės, nuolatinės ,,Auksinio rudenėlio“ dalyvės Akvilė Žilionytė ir Aurika Kajokaitė. Jos  prisiminė savo mokyklinius metus, pirmuosius kūrybinius bandymus,  papasakojo, ką veikia, kur jas nuvedė mokykloje pramintas kūrybos takelis.

Šventė baigėsi, nuskambėjo posmai… ,,Auksinis rudenėlis“ ir toliau keliaus kūrybos takais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *