Aitvarų diena

Į laimę,  į meilę  vėjo  greičiu… ir mūsų  jau  nepavys… Argi to  maža?

Visi, kas nepabūgo rudeniško oro, spalio 4 dieną rinkomės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos stadione pasveikinti mokyklą  25-erių metų jubiliejaus proga.

Šiandien atėjo ta diena, kai visi mokiniai, jų broliukai ir sesutės, mokytojai, tėveliai ir seneliai – visa „Šaltinio“ bendruomenė, svečiai, draugai su šypsenomis veiduose, su didžiule energija, begaliniu entuziazmu kėlėme aitvarus aukštai į dangų, virš debesų, savo svajonės link.

Jau rugsėjo mėnesį matematikos mokytojos mokykloje ir aplink ją visiems paskelbė žinią: spalio   4 -oji  – AITVARŲ DIENA.

Pasikvietėme  ir svečių iš Vilniaus ir Kauno  „Lietuvos aitvarų judėjimo“  klubo. Tai meistrai profesionalai Giedrė, Goštautas ir Balys.  Jų padedami mes pasigaminome 90 aitvarų: kirpome,  klijavome,   lipdėme, nenuplaunamais dažais rašėme ir piešėme savo svajones, sveikinimus…

Po aitvarų parado, gerbiamam mokyklos direktoriui Jonui Kukukui  paskelbus aitvarų fiestos pradžią,  virš „Šaltinio“ į dangų pakilo daugiau nei šimtas mažesnių  ir vienas didžiulis aitvaras su mokyklos logotipu.

Vėliau  sulaukėme džiugios aitvarų klubo svečių staigmenos: virš Mokolų  mikrorajono į dangų buvo pakelti didžiuliai stulbinančio grožio aitvarai.

Šventės laikas praėjo labai greitai. Buvo labai linksma. Širdimi jautėme begalinę erdvę,  aukštį ir ne tik visatos, vėjo, bet ir bendrystės  jėgą.

„Aitvarų dienos“  pabaigoje visiems nuoširdžiai padėkojo, daug šiltų žodžių išsakė mūsų visų patarėja, pagalbininkė mokyklos jubiliejaus klausimais, visų renginių koordinatorė Andžela Paplauskienė.

Mes, matematikos mokytojos, taip pat nuoširdžiai dėkojame  mokiniams, tėveliams, mokytojoms, klasių vadovėms, meistrams, gerb. mokyklos direktoriui, visiems padėjusiems „Šaltiniui“ pakilti aukštai aukštai į dangų.

Būkime išradingi, būkime vieningi, būkime draugiški, būkime linksmi, būkime šauniausi šaltiniečiai, siekiantys pakilusių į dangų aitvarų rekordo!

Juk  ,,Šaltinis“ tai vienas kumštis, tai viena vaga, viena kryptis, viena srovė ir vienas greitis!

Matematikos mokytoja N. Beržinskienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *